Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora az az eggyüt töltött...

Mekkora az az eggyüt töltött idő, ami után engednék a partnerednek, hogy használja a kártyádat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
soha
2021. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
pontosan, soha. kivéve, ha domináns a lány, mert akkor... SEM :D
2021. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Semennyi. Nem tud bánni a pénzzel, kifolyik a kezéből.
2021. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene hasznalnia az enyemet, neki is van sajatja, nem 12 eves kisfiu.

Es ez amugy kapcsolat fuggo. Valahol evek utan sem, valahol honapok utan mar kialakul a bizalom.

2021. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy milyen célból. Bevásárolni, vacsorát rendelni, vásárolgatni, nyaralást foglalni?


Mi a férjemmel pár hónap után simán használtuk a másik kártyáját ilyen átlagos kiadásokra. Nagyobb kiadást pedig mindig megbeszéljük a másikkal amúgy is. De persze bármelyikünk levehetett volna x összeget a másik számlájáról vagy valami, de hát sok értelme nincs, mert úgyis jön róla az sms.


Amúgy a férjem kb fél év kapcsolat után adta oda úgy, hogy menjek el vásárolni és vegyek meg bármit ami tetszik. Nyilván ott az én jóérzésemre volt bízva, hogy mire és mennyit költök.

2021. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

6 éve vagyunk házasok, bármikor használhatjuk egymás kártyáját.

Amikor az újszülött babámmal voltam otthon, sokszor ő vásárolt be, vett le pénzt. Közös kasszán vagyunk. Nagyon jól bánik a pénzzel, nem szórja. Minden kiadásról közösen döntünk, nem csinálunk ebből tabut.

Nekünk ez így jó.

2021. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát egyszer egy Tinderes randin odaadtam a kártyámat a srácnak, hogy hozzon pár doboz sört, meg üdítőt... Kb. 7-8 órája „ismertem” személyesen xd
2021. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha
2021. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan emberekkel ismerkedem, akiknek van saját pénzük.
2021. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Kapcsolatfüggő, hogy milyen a kapcsolat jellege, milyen alapokon nyugszik. Van, akinek soha, van, akinek pár hónap után.
2021. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!