Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavarna ha megtudnàd...

Téged zavarna ha megtudnàd ezt barátodról/ partneredről?

Figyelt kérdés

2. Variáns:

1. No/ ffi vagy, a baratodrol megtudod, hogy otthon szeret noi ruhaba oltozni.

2. No vagy es megtudod, hogy a partnered szeret noi ruhakba oltozni.

Hogy reagalnal? Zavarna teged? Miert?


2019. nov. 28. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Biztos bizarr lenne eleinte, de aztán megszoknám.
2019. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

1. Nem erdekelne, a baratom akkor is a baratom ha "ferde hajlamu" vagy fetises.

2. Itt azonnal szakitas. No vagyok, ferfire vagyom. Szamomra ez nem elfogadhato.

2019. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok, nálam mindkét esetre igaz.
2019. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
2-es választ osztom.
2019. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent nokent en is igy latom, ahogy a 2#
2019. nov. 28. 23:18
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Csak otthon? No para, én általában alsógatyába krúzolok itthon.


21/F

2019. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
És ha én nem úgy érzem a magam részéről, mint a második válaszoló, akkor a válaszom kevésbé minősül hasznosnak?
2019. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak egy barátomról van szó, kicsit furának gondolnám, de nem különösebben érdekelne, mit csinál otthon magában.

És most amúgy elképzeltem a "crush"-omat női ruhákban...és hát...ew. De végülis ha együtt lennénk és szeretném, megpróbálnám elfogadni ezt az oldalát. /De azért remélem, hogy a valóságban nincsenek ilyen fétisei/

2019. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En senki valaszat nem pontoztam amugy!
2019. nov. 28. 23:36
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

7es valaszolo, 2es vagyok. En ugy latom az van lepontozva akinek az a velemenye mint nekem :D

"Teged zavarna?" Azaz az en velemenyemre kivancsi. Azaz nem adhatok ra nem hasznos valaszt, mivel kerdezte a velemenyem en pedig leirtam ez automatikusan hasznos.

Sok valaszolo, bongeszo nem megfeleloen hasznalja itt a szines kezeket a gyakorin. Nem kell mast lepontozni azert mert mas a nezete mint neked... (es itt a neked szo nem a te szemelyednek szol, gondollak annyira intelligensnek, hogy nem igy viselkedsz)

Tisztelem azokat az embereket akik ennyire "elfogadoak". Sok teruleten en is ilyen vagyok de a parkapcsolatomban elvaras az is, hogy a ferfi akivel osszekotom az eletem olyan ferfi legyen akire felnezek, aki mellett biztonsagot erzek es akihez vonzodom. Nem tudnek ferfikent nezni arra aki noi ruhakat vesz fel a negy fal kozott. (Nyilvan megtenne nyilvanosan is ha elfogadobb lenne mo. Ez automatikusan hozza magaval azt, hogy vagy nem hetero vagy ez a fetise es barmelyik eset is all fent, Nem itelem el, mint ember elfogadom de nem kotnem magam le vele)

2019. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!