Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a magas lányok...

Szerintetek a magas lányok tényleg el vannak szállva maguktól? Nagyon rosszul esett amit mondott nekem.

Figyelt kérdés

Ma megkaptam egy nálam alacsonyabb sráctól, akivel kavarok,hogy mi magas lányok annyira el vagyunk magunktól szállva,meg valami olyasmi is elhangzott,hogy nekünk csak a magas fiúk kellenek.

Ez azért esett rosszul mert a 180 centimmel lányként annyira önbizalomhiányos vagyok,nem vagyok elszállva magamtól,épp ellenkezőleg. Igaz, még mikor csak elkezdtünk beszélgetni,akkor megmondtam neki,hogy nekem előny ha legalább egymagasak vagyunk a kiszemeltemmel,de nem fontos,inkább becsüljön meg és szeressen őszintén. Én ezt a fiút kedvelem,nagyon jól megvagyunk,de néha kisebbségi komplexusa lesz és elkattan az agya,nagyon zavarja a magassága,ami amúgy átlagos(174cm). Sokszor kaptam hasonló megjegyzéseket, persze lenyeltem mert nem akartam vitát vele. Nektek mi a véleményetek? Járnátok magasabb lánnyal,vagy titeket zavarna ez?


2021. szept. 6. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok alacsony pasit ismerek, akiknek komoly komplexusqik vannak a magasságuk miatt... én ezt sosem fogom megérteni... en hiába vagyok 190 magas, a bili füleim vannak, kapa fogaim, és szodásszifon szemüvegem... mégis el tudtam fogadni magam és családot alapítani...

Vannak tök jóképü haverjaim, akik alacsonyak, és azt hiszik, azért nincs csajuk mert alacsonyak... közben meg csak egyszerűen barmok...

2021. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nekem pont jó lennél fizikális értelemben.
2021. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

190 vagyok a legmagasabb barátnőm 186 volt, ha felvett egy magassarkút magasabb volt nálam. Na engem egyáltalán nem érdekel a magasság (jó azért ne legyen 220) de szerintem a méretekkel a nők vannak fenakadva mindenből nagy kell nekik :d


Egyébként meg szép ha egy lánynak hosszú combja van de M1. 28f

2021. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem eddig nem zavart a méretkülönbség,de láttam képet az exeiről..aranyos pici vékony lányok,én meg az ellentéte vagyok. Most akkor én is mondhatnám azt,hogy a fiúk a pici cuki lányokra mennek akik törékenyek,de akkor meg kicsapná a hisztit és menne a vergődés...
2021. szept. 6. 12:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a srácnak kisebbségi komplexusa van...
2021. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg neki, hogy pont ez a viselkedés az ok, hogy nehéz alacsonyabb emberrel lenni.
2021. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én magasabb lánnyal nem szívesen, de csak mert a kisebbek az eseteim. Amúgy nincs bajom a magas lányokkal, de tudom hogy minden nő a nála magasabb fiúkat kedveli. Néha szomorúan látom, hogy egy 190cm-es nő egy vele egy magas férfival van. Olyan kevés a választási lehetőség mert nem sokan vannak olyan magasok. :c

Abból kell választani amik vannak.

Szerintem egyáltalán nem vagytok elszállva magatoktól merthát miért lennétek? A magasabb nem a legfontosabb dolog. Rengeteg minden van ami sokkal többet számít párválasztásba. Kinézetre is meg belsőre is. Ha valaki ezt hangoztatja akkor kicsit problémás az alak és nézd el neki. ;/

2021. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem fontosabb az aranyos arc,és hogy figyeljen magára. Ha egy nálam alacsonyabb srác lehozza nekem a csillagokat az égről,és tisztelettel bánik velem,akkor pont nem fog érdekelni a magassága,és ezt ennek a fiúnak is elmondtam,de mintha a falhoz beszélnék sokszor.
2021. szept. 6. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
180 magas nő vagyok, és ezt a jelenséget en is tapasztaltam, amikor még társkeresésben voltam. Kedvesen megmondtam a srácnak, hogy nem szeretnék alacsonyabb pasit, rosszul érezném magam mellette és nem jön be. Teljesen kikattant, 10 év után is felkeresett messengeren és gúnyolódott rajtam, még azóta se tette túl magát rajta. Semmit se ígértem neki, még csak találkozni se találkoztunk soha, az elején tisztáztam, hogy nem akarok semmit tőle. Mégis álneveken zaklatott annak idején, szintén ismerős jelzőkkel, hogy én "fennhordom az orrom", és győzködött, hogy alacsonyabb létére ő is ugyanolyan ember. Valahogy nem esett le neki, hogy a végén már a modora miatt se kellett volna, nemhogy a magassága miatt. Vannak férfiak, akiknek nem lehet szépen se, csúnyán se becsomagolni, hogy "nem kellesz, bocsi".
2021. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem ok nélkül alakult ki benne, tényleg elég sok nő ízlésében van egy magassághatár, aminek ha alatta van a férfi, akkor nem érzi magát nőnek mellette

de a srácnak ezt tudnia kéne kezelni, főleg úgy, hogy hangsúlyozod neki, hogy nálad ez nem fontos

2021. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!