Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetetek sem lehetnék...

Szerintetetek sem lehetnék modell?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és godollkodtam modellkedésen,hogy esteleg majd egyszer beküldöm a jelentkezésemet egy modell ügynökséghez.

Egyesek a barátaim közül azt mondják hogy lehetek modell,mások pedig kiröhögtek amior ezt emlitettem.

Ne essn félreértés,nekem nem ez az "álmom" csak gondolkdtam rajta.

Szerintetek lehetek modell?

14 l

176 cm

48 kg

82-61-84

barna vállig érő haj

zöld szem

kreal bőr

német,magyar és afrikai vagyok szóval eléggé egzotikus az arcom.

Akik képet szeretnének azoknak most szólok hogy,sem itt sem pedig privátban nem kaptok.

Normális válaszokat kérlek.



2016. febr. 29. 16:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehetnél:) Bár előre szólok, hogy nagyon-nagyon vékony vagy:/ Persze a modellkedésnél ez előny, de...
2016. febr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Manapság már fontos, hogy legyen rajtad valami nem mindennapi, pl. Cara Delevigne szemöldökei. Van ilyen rajtad?
2016. febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Szia, először is ne foglalkozz azokkal akik kiröhögtek, szerintem csak irigykednek rád :). A kérdésedre válaszolva szerintem nagyon érdemes lenne megpróbálnod, én biztos vagyok benne, hogy sikeres modell is lehet belőled a paramétereid alapján. Sok sikert kívánok hozzá, hogyha ha úgy döntesz, hogy mégis beadod a jelentkezésedet.
2016. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
35%
Békásmegyeri vagy?? Amugy szerintem is lehetsz...
2016. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Ez genetika...

Rengeteget eszek

2016. febr. 29. 16:22
 6/38 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok.

Vastag a szemöldököm,de nem azért mert azt akarom hogy olyan legyyen mint caranak,hanem azért mert úgy gondolom hogy ez igy szép és természetes.

2016. febr. 29. 16:24
 7/38 anonim ***** válasza:
14%
Csak abból lesz modell aki széttárja a lábait majd a menedzserének. Sok sikert és jó szórakozást.
2016. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ez a lábszéttárós duma már unalmas,ha pedig ezen múlik akkor nemérdekel az egész
2016. febr. 29. 16:28
 9/38 anonim ***** válasza:
Legalább leírhattad volna, hogy milyen modell akarsz lenni. Kifutó vagy mi érdekel?
2016. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Inkább kifutó.

De hogy őszinte legyek az érdekel amit majd mondanak,vagyis hogy melyik lenne jobb.

2016. febr. 29. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!