Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Nektek mi a hozzáállásoto...

Nők! Nektek mi a hozzáállásotok a férfi körülmetéléshez?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 18:41
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A gyerekkori körülmetélésről alapvetően nem különbözik a véleményem a kislányok nemiszervének megcsonkításától: egy gyerek nemiszervének megcsonkítása, és ezt vallási okokból is ugyanolyan elfogadhatatlannak tartom, mint higiéniai okokból.

Ha valaki felnőtten, idősebb korban esik át rajta, vagy egészségügyi okokból, hát egészségére.

Én amúgy csak körülmetéltet tapasztaltam eddigi életem során, szóval összehasonlítási alapom nincs.

2021. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"Én amúgy csak körülmetéltet tapasztaltam eddigi életem során"


Nem tudom, milyen módon kérdezzek rá, hogy ne legyen sértő, hogy ezt hogy sikerült csinálni?

2021. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem magyarorszagon el az illeto, nalunk csak vallasi okokbol csinaljak altalaban, de tolunk nyugatabbra ez rutinbeavatkozas a szuletes utan
2021. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Volt olyan nő életemben, aki kifejezetten nem szerette.. De nem emiatt szakítottunk.
2021. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!