Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt baj az,ha valaki szerèny...

Mièrt baj az,ha valaki szerèny a mai világban?

Figyelt kérdés

Kèt ès fèl ève dolgozok egy egyesületnèl,ahol nagyon szeretem a munkám.Többen mondták már vezetők,hogy ahhoz kèpest,amilyen ügyesnek látnak elèg szerèny vagyok,ès lehet nagyobb is az önbizalmam.Hozzáteszem levagyok százalèkolva pszihiátriai betegsèg miatt,mint az ott dolgozók nagyobb rèsze.

Sajnos mindig ilyen voltam.Nem szeretek felvágni,ès dicsèrni magam.

Sa



2021. szept. 7. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj, neked van üldözési mániád.
2021. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem nagy baj. De a betegséget kezeltesd, de ne légy durván szerény.
2021. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a többiek lealázzák.
2021. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A szerénység sokszor nem egyéb, mint önbizalomhiány. Egy zsebkendőt se mer kérni. Nem áll ki magáért. A többiek ezt megérzik és rászállnak, kihasználják.


Megjegyzés: Ha pszichiátriai beteg vagy, akkor tuti gondok vannak az önbizalmaddal. Akinek van önbizalma, az nem lesz pszichiátria beteg. Ha önbizalom van, akkor minden van.


Az egoistának nincs önbizalma, csak felfújja magát, mert ezzel kompenzál. A hangya, aki elefántnak adja el magát.

2021. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kèrdès alatt írtam,hogy rehabos vagyok.
2021. szept. 8. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
De konkrétan mondta valaki,hogy baj?
2021. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!