Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú bejelöl ismerősnek...

Ha egy fiú bejelöl ismerősnek úgy, hogy egymással soha életünkbe nem találkoztunk és úgy, hogy múltkor is bejelölt, csak nem reagáltam rá a jelölésére és most megint bejelölt. Miért jelölget ismeretlenül, miközben én is fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Most visszaigazoltam és ráírtam, hogy: Hali ismerjük egymást és csak látta és nem írt semmit.

Szerintetek csak kíváncsi, hogy miket szoktam posztolni? Mert más esetben fiú fiút nem jelöl be facebookon ismeretlenül.


2021. szept. 8. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretleneket ne jelolj vissza.
2021. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam, csak mivel 2-szer is bejelölt, úgy hogy a múltkor csak nem reagáltam a jelölésére mivel nem ismerem, de mivel most újra bejelölt, így csak azért igazoltam vissza, hogy rákérdezzek, hogy ismerjük-e egymást? De csak leláttamozta az üzenetemet és sehol semmi.
2021. szept. 8. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bot. Kitudja
2021. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasitottad, akkor elvileg nem jelolhet vissza.

Facebook?

2021. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bejelölt a múltkor, akkor még nem reagáltam a jelölésére, hanem csak meghagytam a jelölését, hogy pl. "Majd visszaigazolom". Aztán ma megint bejelölt és most akkor visszaigazoltam, hogy megkérdezzem tőle, hogy ismerjük egymást? És azóta is semmit nem írt vissza, hanem csak látta.
2021. szept. 8. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le
2021. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!