Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még mindig a...

Miért álmodok még mindig a volt legjobb barátnőmmel, mikor már már egy éve nem találkoztunk és nem is beszéltünk egymással?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg: még 2 éve, 2018 végén lettünk legjobb barátok, legalábbis én így gondoltam. Rengeteget idegeskedtem miatta, gyerekes dolgok miatt, mint pl nem ír rám, hogy szia mizu, nem ír vissza napokig, nem ölel meg a suliba stb. Szóval gyerekes dolgok. Mindig én indítottam a veszekedést, mert nem tetszett ahogy viselkedett. Ezek miatt is, mi nem illetunk össze, még csak sima barátoknak se. Nagyon erőltettem a barátságot szegény lányra, emiatt is futott zátonyra a barátságunk 2019 nyarán. Nem tudtam belenyugodni, hogy már nincs közvetlen kapcsolatunk, nem álltam készen el engedni, szóval még akkor is rengeteg hülyeséget csináltam, hatha ismét barátok leszünk, persze csak rontottam az egészen. Ez így ment fél évig, aztán közbe jött az online oktatás, el felejtettunk egymást, ezen az éven ballagtunk el az általánosbol, egész ballagas alatt kerültük egymást. Én többször oda akartam menni, de a bűntudat és a félelem, hogy ha ott leszek a szemébe kell néznem erősebb volt. Azóta más gimnáziumba kerültünk és nem láttam azóta sem. Még a mai napig büntudatom van, mivel miattam ment tönkre a barátság, bár ne lettem volna ennyire ragaszkodó, mint akkor, de azért egy bocsánatot el fogadtam volna.



Nos minden hónapban álmodok vele legalább egyszer, amiben találkozunk, általában ott vannak az általános sulis osztalytársaim is, akik már a való életben is szerepet töltöttek be a barátságunkba bizonyos okok miatt.

Az álmomban rendszerint az történik, hogy meg kezdem a beszélgetest egy sziával, aztán ő jól leszíd, és mindig azt mondja, az én hibám, aztán én letörve, általában sírva el hagyom a helyet, és sétálok egy bizonyos helyre, ami mindig más. Voltam már sötét sikatorban New Yorkban, vagy a central parkba, Párizsban az Eiffel toronynál, egy parasztházban, a tengeren egy kis szigeten, a városunkban található várnál és persze a saját hazunknal, csak kicsit át gondolva. Most a legutóbb (tegnap este) az egyik kedvenc sorozatom fő helyszínén voltunk, a született feleségekből ismert lila akác közben a kis parkban. (a sorozat kedvelői ismerik) ő mindig oda jön, és megvigasztal, bocsánatot kér, és ez után együtt töltjük a hátralevő időt, az adott helyszínen ahova értem jött.


Miért van az, hogy még mindig álmodok vele? Napközben, vagy elalvás előtt sosem gondolok már rá, eszembe se jut. Ha fel hozodik téma ként a baráti társaságomban, igyekszek nem hozza szólni, mert olyankor nagy bűntudatot érzek, de egyben haragot is. Utoljára 2-3 hónapja volt téma, mikor a gimis osztálytarsaim akik azelőtt általánosban is osztály társaim voltak, szoba nem hozták, hogy mi van vele. Én csak annyit tudok, hogy most épp az unokatestvéremmel van együtt, de velük nem tartjuk a kapcsolatot, mivel az anyukáink testvérek és volt egy nagyobb vitájuk 7 évvel ezelőtt, azóta is tart.

Van rá mód, hogy teljesen ki töröljem az álmaimból?



2020. dec. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked tudatalatt
2020. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A tudatalattid így dolgozza fel ezt az egészet. Ezzel semmi probléma nincs, egy normális folyamat, hogy vele álmodsz. Lehet tudat alatt még mindig szeretnél vele jóban lenni, és tudod, hogy te rontottad el (erre utalhat, hogy álmában leszid), de mélyen még reméled, hogy egyszer felkeres, és elrendezitek.
2021. jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!