Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember hogyan tud...

Néhány ember hogyan tud ennyire karizmatikus lenni?

Figyelt kérdés

Általában olyan embereknél figyeltem meg, akiknek vállalkozásuk van, vagy cégvezetők. De néhány fiatalabbnál is akik ezt az utat fogják majd járni.

Tehát olyan személyiségjegyekről beszélek, hogy képesek úgy válaszolni az emberek mondataira, hogy minden mondat után megmosolyogtassanak.

Példaul egy ruhaboltos nő, vagy akár egy lakberendező is. Nyílván eladni akar, azért teszi, de mégis őszintének tűnik, és a magánéletükben is ilyenek.

Annyira nem tudom megfogalmazni pontosan, de, ha nem teljesen érthető akkor írok még példákat.



2021. szept. 8. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

a ruhaboltos eladja magát hogy vegyél valamit

a vállalkozó egy önző empátia nélküli, és csak pénzt akar és elnyomni

2021. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt értem is, viszont akkor is ilyenek, ha olyan emberrel beszélnek, akik nem is tudják, hogy ő ki.

Lehet, hogy csak ennyire beléjük vésődött ez az öneladás?

2021. szept. 8. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak azért mert kényelmesek a bőrükben, és magabiztosak is részben emiatt.
2021. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők lendületesek, kissé erőszakosak, törtetőek, így nézve tényleg karizmatikusak.
2021. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Eleve ilyen a személyiségük, épp ezért jók abban amit csinálnak. Nem a munkája miatt változik meg a személyisége.
2021. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Megmosolyogtatni? Rám a hányingert hozza legtöbbjük. Azért ilyenek, mert van önbizalmuk, jóval több az egészségesnél.
2021. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!