Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek karizmatikus?...

Hogyan legyek karizmatikus? Hogy vonzzam magamhoz a nőket? 20/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Adottság, amit nem lehet tanulni, vagy van, vagy nincs.
2018. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Rengeteget számít a külső megjelenés. S itt gondolni kell a ruházattól kezdve a tested kinézetéig mindenre.

Nem kötelező Armani öltönybe járni, de kell egy stílusérzék, ami vagy van vagy lemásolsz valakit.


Ezen kívül ugye a magabiztosság, az intelligencia, csupa olyan dolog, ami tanulható és fejleszthető.


Szóval hogyan legyél szimpatikus a nők számára?


Saját három szabályom:

Patika kinézet!

Nagyon finom illat!

Tökéletesre hajazó belső(magabiztosság, intelligencia, humor)


Patika kinézet: Edzőterem, egészséges táplálkozás, igényes haj, mindig tiszta cipő, gondosan ápolt kezek, mindig vasalt és tiszta ruha, ami áll is valahogy rajtad.


Illat: Parfüm (nem gagyi lötty..) megéri áldozni rá. Szájspray.


Magabiztosság: Ez alakul a sikerek után, mindig magadra kell erőszakolnod a dolgokat, soha ne maradj ki semmiből, amit szeretnél.

Olvass sokat és tanulj, járj a világban, tudjra egyre többet és többet, mindenbe kóstolj bele.

Humor.. hallgass akár stand upot, nézz vicces sorozatokat, olvass ilyen könyveket.


Szóval ennyi, nem kell több hozzá. Mind adott, csak tenni kell érte.

2018. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Kettes jól összefoglalta.
2018. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
gyúrd ki magad, legyél helyes és magas (ha nem vagy az alapból akkor bukta), öltözz elegánsan, legyen önbizalmad, az se árt ha nem vagy csóró (nem milliárdos, de ne a nő fizesse a randit és ne bkvval kelljen odamennie). úgy kb ennyi.
2018. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
4.-es válaszoló nagyon vakon van :)
2018. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Hiszen már az vagy
2019. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 tényleg nagyon jól írta, de szerintem kicsit szigorú :D

Én szinten 20 éves vagyok, csak a másik nemből

Hasonlóan gondolom, de a vasalt ruha nálam pl nem feltétel(soha semmit nem vasalunk otthon), a cipod legyen rendben, nem baj ha látszik hogy használod, de ganajos azért ne legyen. Szajspray sem kötelező nálam.. bár ha valaki cigizik vagy úgy ítéli meg rossz a száj szaga, a rágót ajánlom

Egyébként tényleg a kisugárzáson múlik. Egy jólöltözött makulátlan férfi nyilván jobban vonzza a szemet, de egy egyéniség szerintem szintúgy. Tudom, hogy nehéz, de legyen önbizalmad, ha beszélsz valakivel légy magabiztos. Ha ez megvan, akkor a megjelenés az első helyről a másodikra kerül, legalábbis nálam. De én alapból egy szakadt fazonnal is képes lennék beszélni(előfordult már) ha intelligensnek ítélem meg

2019. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Most fogta fel egy baratom,h 1,5-2 millabol szepfiut varazsol belole a plasztikai sebeszem. Eljott velem vegre es megnezte a doki.


Utana vege lesz a maganeleti szenvedesenek. Persze meg elkuldom egy maganedzohoz is ,gyurja ki.

(Mi baratok vagyunk.)


Ha szepfiu vagy es kigyurt,barmilyen baromsagot osszehordhatsz,kelleni fogsz a noknek.

2021. jan. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyenek céljaid, elveid, amelyekért hajlandó vagy küzdeni, magyarul tarts valahová. Élj egészségesen. Meg persze egy stylist is sokat segíthet :D
2021. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra szuletni kell.
2022. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!