Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is, ha valakik...

Szerintetek is, ha valakik olyat nem igazolnak vissza facebookon, akit már hosszú évek óta ismernek, az valahol olyan, mint ha az illetőt megtagadnák, hogy ismerik valójában?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem apolnak barati viszonyt. Es van, akinek 700 ismerose is van a Facebookon, van, akinek 90. En utobbi vagyok. Nagyon sok szemelyes es szubjektiv dolgot osztok meg, marmint napi keves, de tul kitarulkozo barki fele. Csak ismerosok lathatjak, es csak olyanol, akikkel szemelyesen is vagyunk ilyen viszonyban. Tehat nekunk nem kirakat a Facebook, hanem a nappalimba valo belepes.
2021. szept. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt igazolom vissza, akivel minimum beszélőviszonyban vagyunk. A többi csak ne nézegesse az életem ha hozzám szólni sem képes, kösz
2021. szept. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akiket én is úgy gondolok, hogy illene vissza jelölni, de egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi. Pl. tanfolyamról ismerem, de nem voltunk annyira beszélő viszonyban. De rosszban sem.

Az ilyeneket általában vissza igazolom, majd mikor jön az időszakos szelektálás, olyankor törlöm.

A másik verzió, hogy egyszerűen csak leveszem a követését. Mert mondjuk túl sok magánjellegűt meg nem osztok meg. A vicceket, híreket meg hagy nézze...

2021. szept. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudom miért kell minden jöttment ismerőst visszajelölni, amikor valójában egyiket se érdekli mi van a másikkal - ha nem így lenne akkor aktívan benne lennének egymás életében. Képmutatás lenne, abból meg nem kérek. Nekem is csak azok vannak fenn, akikkel legalább valamilyen szinten tartom a kapcsolatot és akik érdekelnek.
2021. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ezzel én is tökéletesen tisztában vagyok.


Nekem csak az az érdekes, hogy egyhelyen is lakok néhány emberekkel, sokszor megesik, hogy össze is futunk, köszönünk egymásnak, jól el is szoktunk beszélgetni is, azaz nem vagyunk rosszban, nem vesztem össze senkivel sem, nem szóltam be senkinek egy rossz sértő szót sem és nem érdemlek helyet az ismerőseik közé?


Ismerősöknél is belehet állítani, hogy én bizonyos ismerőseimnek mennyit engedek látni magamról.


Aki sokat posztol és nem érdekelnek a posztjai, egyszerűen csak unfollow azaz kikövetem és így az ismerőseim úgysem fognak tudni róla és senki nincs megbántva.


De tudom a nem visszaigazolás egyszerűbb, mint időt szánni az állítgatásokra.

2021. szept. 10. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem érdem kérdése, nem így kéne felfogni. Nem vagytok elég jóban, ennyi, a felületes jó viszony nem jelent semmit.
2021. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, én olyat akivel épp csak a lakótelepen leállok beszélgetni mert látásból ismerjük egymást, vagy a kisboltban vásárlás közben elbeszélgetek az eladóval, ilyeneket eszembe sem jut bejelölni. És ők is a szelektálandók sorába tartoznának ha bejelölnének.


Attól, hogy elbeszélgetgetünk alkalmanként, még nem vagyok rájuk kíváncsi, miket osztanak meg, mik történnek velük. Nem érzem annyira ismerősnek őket.

A facebookon olyanokra vagyok kíváncsi, akik régi barátok, osztálytársak, jó munkatársak voltak, vagy jelenleg is jó ismerősként, barátként, családtagként vannak az életemben.


Amit te csinálsz, te írsz, az kb. az ismerősgyűjtés kategória.

2021. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!