Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy elkeresedett lány vagyok...

Egy elkeresedett lány vagyok aki nagyon csúnya. A szemem kancsol az orrom nagyon hosszu nemtudom mit tegyek szerintetetk merjek belemenni a szemműtétbe?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemed kancsal, igazából nem a szemet fogják műteni, hanem a szemgolyót mozgató izmokat. Gondolom voltál már szemorvosnál. hogy-hogy nem javasolták eddig a műtétet?
2014. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a szemtengely ferdülést szünteti meg a műtét akkor igen, mert elmúlik utána a kisebbségi érzésed.

Látáskorrigáló műtétekre is félve mennek az emberek és utána azt mondják hogy fölösleges volt félni.

2014. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nézd meg a youtube-on a Szemüveget a kukába videót. Az általuk alkalmazott gyakorlatokkal egy hét alatt meg tudod edzeni a szemmozgató izmaid. Ha fölhívod a végén található elérhetőséget , lehet hogy tanácsot tud neked adni a műtét nélküli szemtengely korrigáláshoz.
2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk mi az oka a kancsalságodnak és így nehéz válaszolni. Nem tudom mennyire könnyű helyrehozni, de ezt meg lehet kérdezni, olyantól aki ért hozzá. Az orrplasztika tulajdonképpen sima ügy, a kérdés csak az, hogy valóban szükség van-e rá. Sok ember éppen a karakterét, az egyedi külsejét veszti el azzal, hogy átszabatja az arcát. És általában hiába lesz valakinek más az orra, utána ugyanolyan önbizalomhiányos lesz, mint előtte volt, mert igazából nem az arcával van a abaj, hanem lelki ereedetűek a gondjai.
2014. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha műthető a szemed, akkor ne félj megcsináltatni. Ennyire önbizalom hiányosan nem könnyű élni. A mai világban magabiztosság nélkül semmire sem jutsz. Nagyon sok értékes, szeretni való embernek van nagy, kicsi, ilyen-olyan orra. Emlékszem én is még húszas éveim elején is, mennyire szorongó, önbizalom hiányos voltam.(Én sem vagyok kifejezetten szép!) De ha az ember megtalálja a stílusát, pl. hogy neki melyik színek állnak jól, milyen fazon, milyen haj szín, frizura, fontos a szemöldök (nagyon sokan béna szemöldököt szedetnek, és úgy hordják mintha jól állna nekik). Szóval műttesd meg a szemed, elmehetsz smink tanácsadásra, olvasd el a színkalauzt és keresd meg az stílusod, az orroddal ne törődj, inkább a szemöldököddel. Ha csillog a szemed, mosolyog a szád, széppé válsz.
2014. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

igazából ha nemlenne beteg a szemem akkor már elfogadnám magam az orromat még elbirnám tűrni mert ilyen hibája sok embernek van de nemsok embernek beteg a szeme.

a műtét amúgy mennyibe kerül? 18 vagyok

és eléggé súlyos a szemtengelyferdülésem

ha a jobb szememmel nézek akkor a másik felfelé néz ha a ballal nézek akkor meg a jobb lefelé. :S

2014. szept. 13. 10:38
 7/7 A kérdező kommentje:
és a látásomnak semmi baja csak a szépséghiba idegesít mert furán néznek rám és nemszeretem magamat se így pedig szép kék színűek a szemeim és ha nemállnának így akkor szeretném nagyon magamat
2014. szept. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!