Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tanult, diplomás, intelligen...

A tanult, diplomás, intelligens emberek többsége liberális, lmbtq támogató?

Figyelt kérdés
Valahogy így vettem észre környezetemben
2021. szept. 10. 14:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal inkabb eletkor kerdese, a most 60 evesek egy olyan korban voltak fiatalok amikor a homokosokat allamilag uldoztek, teljesen mashogy alltak hozzajuk ha nem is homofobok a tobbseguk minimum furan tekint rajuk.
2021. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
Intelligencia kérdése, nem iskolázottságé. Kellő IQ-val az ember elfogadó, semmi baja a meleg emberekkel, de az ocsmány prideot nagyon sok meleg is elítéli.
2021. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
#12-es, a pride-dal kapcsolatban nagyon sok tévhit él az emberekben, nagyrészt a (szélső)jobbos propagandának köszönhetően. Sokan azt hiszik, hogy kamionokon nyilvánosan szexelő férfiakról szól, meg hogy a csalárd homoszexuálisok toborozzák a naiv fiatalokat. Miközben igazából egy békés, jó hangulatú felvonulás, ahol ocsmánynak csak a Budaházy-féle ellentüntetőket lehet nevezni (akik szerint a homoszexualitás egyenlő mindenféle perverzióval a pedofíliától a nekrofíliáig). Mellesleg a pride résztvevőinek jelentős része hetero támogató, barát vagy csalágtag.
2021. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Barátaim és közeli ismerőseim nagy része, illetve az összes kollégám értelmiségi és soha egyetlen homofób megnyilvánulást nem hallottam tőlük. Ismerőseim közül elég sokan minden évben kinn vannak Prideon pedig heterók.

Van egy-két nyíltan homofób ismerősöm, mindegyik szakmunkás: egyik szobafestő, másik gyárban dolgozik, illetve anyám egyik testvére szokott még bzizni, ő kamionozik.

Nem szeretnék egyenes következtetést levonni, mert nyilván kivételek mindenhol akadnak, de azért nem vagyok vak; látom a trendeket.


Magam pedig kétdiplomás vagyok, egyik legjobb barátom meleg, szóval mit is mondhatnék? Nincs bennem felesleges gyűlölet.

2021. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A tamogatas szoval van a gond. Normalis tarsadalomban nem kell tamogatni uldozessel, gyulolettel szemben, egyszeruen csak tudomasul venni, elfogadni.
2021. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tanult vagyok, és intelligens. Nem vagyok ellenző, sem támogató, közömbös számomra a téma, nem gyűlölködök, elfogadom a dolgot, de ennyi. Nem fogok tapsolni meg köpködni sem.
2021. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem, fordítva igaz. A liberális, LMBTQ támogatók között több a tanult, intelligens ember, mint az ellenkezdője. De Magyarországon még mindig a konzervatív, LMBTQ ellenes emberek vannak többségben úgy általában, még a tanult, intelligens emberek körében is.
2021. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Godaime ***** válasza:
79%
Igen. Egy tanult ember nem fog ok nélkül ítélkezni, hiszen tudja mi hogyan működik a világban. Pontosan ezért is ateista a nagy részük.
2021. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

Mivel az ész az ami a legjobban van szétosztva, elvégre senki nem elégedetlenkedik hogy keveset kapott, mindenki a saját oldalát fogja támogatni, különböző alátámasztásokkal, bizonyításokkal, amelyet a másik oldal úgy is megcáfol.


Szvsz ennyi erővel azt is kérdezhetted volna hogy ki támogatja itt az lmbtq szervezetet, és kinek a tábora mozgathatóbb ilyen csekély "csatára" is, mint ez a kérdés.

2021. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Godaime ***** válasza:
70%

"mindenki a saját oldalát fogja támogatni, különböző alátámasztásokkal, bizonyításokkal, amelyet a másik oldal úgy is megcáfol."


Igen ám, de csak annak lehet igaza akit a tények is igazolnak. Mindkét félnek nem lehet igaza.

2021. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!