Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tanult, diplomás, intelligen...

A tanult, diplomás, intelligens emberek többsége liberális, lmbtq támogató?

Figyelt kérdés
Valahogy így vettem észre környezetemben
2021. szept. 10. 14:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

A statisztikák bizonyítják, hogy a tanult, iskolázott emberek nagyobb része támogatja a melegjogokat. Az is igaz, hogy a fiatalok kórében nagyobb a támogatás aránya. A kisebbséghez tartozók is általában jobban támogatják, bár ez az adott népcsoport kulurájától és fejlettségétől függően nagyban változhat.

Szerintem fölösleges erről tanulmányt, felmérést linkelnem, egy egyszerű kereséssel több száz érhető el. Mégis, ha valaki esetleg képtelen lenne erre, akkor írjon rám privátban, vagy itt és linkelek neki.

2021. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
17%
21, na mutass ilyen statisztikát. Persze olyat ami nem befolyásolt...
2021. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%

22-es, ki dönti el, hogy mi befolyásolt?

Az amerikai elnökválasztás? Ott egyértelmű látszik, hogy minél nagyobb szintű végzettséggel rendelkezik valaki, annál valószínűbb, hogy a liberális Demokrata pártra szavaz, míg az alacsonyabb végzettségűek nagyja a konzervatív Republikánus pártra tette a voksát.

Az is látszik a világban, hogy minél fejlettebb egy adott ország, általánosan annál elfogadóbb is. Ezek alól néhány, főként Ázsiai kivétel van, ám érdemes megvizsgálni ezen országog fejlettségének a miértjét és a liberalizmushoz való viszonyukat a múltban. Statisztikák azt is egyértelműen kimutatják, hogy a legtöbb egyetem hallgatói elfogadóbbak, liberálisabbak, mint az ország lakosai átlagban.

2021. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!