Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtegyem?Nem lesz utána bajom?

Megtegyem?Nem lesz utána bajom?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm akitől eddig nagyon féltem , erőszakoskodott velem.Mindössze én csak gyávaságból voltam vele kedves amit ő félreértett azt hiszi szeretem.Ha mikor találkozunk elkezdenék vele csúnyán beszélni majd ott hagyni őt akkor előfordulhatna hogy fizikailag bántson fényes nappal az utcán?Esetleg kiabáljon.
2021. szept. 11. 03:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindössze csak le akarom tesztelni őt hogy fog viselkedni ha nem leszek kedves vele.
2021. szept. 11. 03:08
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálad valami nem stimmel.
2021. szept. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. szept. 11. 03:11
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Most férfi vagy vagy nő? És az illető?

Azért ez nem mindegy.

2021. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Férfi az illető írja. És ha azthiszi szereti akkor valószínűleg a kérdező egy nő.


Előfordulhat igen bár az ilyenek nagy része azért nyilvános helyen próbál normális lenni.

Engem az érdekelne, hogy egyáltalán miért foglalkozol ilyen emberekkel? Ha eddig féltél tőle és erőszakoskodott már veled az nem pont elég, hogy lekoptasd az életedből?

2021. szept. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Na álljunk meg egy percre!

Ha a pasi azt hiszi, hogy a kérdező szerelmes belé, akkor nem egyszerűen csak kedves volt vele! Főleg, ha az erőszakoskodik esetleg szexuális töltetű dolgot takar.

Az ilyen meg könnyen végződhet úgy, nyilvános helyen is baja esik a kérdezőnek. Vagy otthon, utána.

Erősen az a gyanúm, hogy a sztori negyedét se írta le.

2021. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mikor találkozunk elkezdenék vele csúnyán beszélni majd ott hagyni őt"


Nem tudom, mennyi idős vagy, de ilye megoldást max. egy 10 éves gyerekből néznék ki.

2021. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mázlid van, nem lesz. Ha peched, akkor viszont bántalmazni fog.


Vertek már előttem nőt az utcán, mert a pasi egy agresszív állat volt és nem értette a nem szó jelentését.

2021. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is tudott vele erőszakoskodni. Azt se akadáyozta meg senki és semmi. Én a kérdező helyében csak messzire kerülném, és eszembe se jutna egy légtérbe kerülni, társaságban sem. De az "erőszakoskodás" mikéntjétől függően egy feljelentés is jogos lehet.
2021. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mindössze csak le akarom tesztelni őt hogy fog viselkedni ha nem leszek kedves vele."


És ezzel mi a célod?

2021. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!