Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszer szeretem utána meg...

Egyszer szeretem utána meg utálom ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó csaj aki elkezdett követni instagrammon meg likeolgat stb.


Azért nem írtam még neki mert szerintem 18 sincs,de mindig amikor elhatározom hogy ráírok csinál valamit.

Vagy feltölt egy r..bancos képet,videót amin rázza magát,stb ti is tudjátok miket csinálnak..


Szóval egyszer azt érzem hogy nekem ez a lány nagyon kell,utána meg bármit is csinál elkap egy gyűlölet érzés iránta :D ez mi?? Komolyan nem értem magam. 28f a lány szerintem max 16.


2021. aug. 8. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen biztos tudsz egy éretebb nőt keresni, aki éppen nem 16 és ahogy leírtad nem tesz ki kirivó képeket magáról az internetre.
2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, a legtöbb férfi így viszonyul az ilyen nőkhöz. De a normálisak semmiképpen nem bonyolódnak párkapcsolatba velük.
2021. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarod baszni? Szereted,mert bejelölt? :D Biztos jól ismerd

Oké,értem!

2021. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy is ismerem egy városban lakunk...meg az anyjával is jóban vagyok :D
2021. aug. 8. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább kezdj ki az anyjával!
2021. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!