Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az a feladat, hogy mondjak...

Ha az a feladat, hogy mondjak magamról valami különleges/ érdekes dolgot, akkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen, se érdekes hobbi vagy hasonló...
2021. szept. 11. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
kamuzz
2021. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Pl.: hogy nagyon kreatív vagy!


Csak a csillagok le ne potyogjanak az égről...

2021. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus baki kérdés szerintem egy közösséget vezető embertől. Különleges/érdekes dolgot mondani magáról nem mindenkinek könnyű, és kellemetlenségekhez vezethet.

Nyilván sokan lesznek akik azt mondják, "én szörfözök, én minden nyáron az USA-ban nyaralok, én egy nap alatt elolvasok egy 300 oldalas könyvet". És akkor ott lesz átlagos Pistike meg Marika, aki a felsorolás mentén leizzadt már 5 kg vizet, és nem tudja miért is jött el erre a találkozóra, eseményre, és hogy mit mondjon, azonkívül, hogy van 2 kutyája.

Talán én vagyok túl empatikus, de nem viselem túl jól az ilyesfajta "kinek van nagyobb faxa" kérdéseket. :D


A kérdésedre válaszolva, nyilván egy különleges/érdekes dolgot. Ha van. Ha nincs, akkor meg így jártál. :D

2021. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Valami érdeklődési kört. Az egy dolog, hogy nincs hobbid (igyekezz szerezni egyet), de valami csak érdekel?
2021. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Na ne csináld már, hogy mi mondjuk meg, mit mondjál magadról. Ennyire nem lehetsz lifeless.
2021. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például azt mondanám magamról, hogy kitüntetéseket gyűjtök(ami igaz is), szerintem ez kicsit különleges. Neked kell tudni neked mi a különlegesség az életedben.
2021. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Mondd azt, hogy apád férfi volt, anyád pedig nő! 2021-et írva fintorogva fognak hitetlenkedni, akik hallgatják a beszámolódat, - mert manapság az a menő, hogy az ember biológiai szülei egyneműek!

Nívó Bt.

2021. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondd azt, hogy néha belelátsz mások gondolataiba, vagy átlátsz az emberek ruháján. Aztán nevess. Gondolják majd, hogy poén de lehet, hogy kicsit félnek majd tőled. Vagy mondhatsz bármi hasonló abszurd dolgot. Tudod, hülye, idegesítő kérdésre hülye, idegesítő válasz jár.
2021. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!