Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen izgalmas feladatok...

Milyen izgalmas feladatok jutnak eszedbe?

Figyelt kérdés
Olyan feladatokra gondolok amik kihívóak, próbára tesznek, miután megtetted(vagy elrontotottad) Közelebb jutsz magadhoz tehát elsősorban nem a szerencsén függ a siker hanem a képességeken. Akár fiatalabbak (10 év körül) is megtudják csinálni.(esetleg egy kicsit egyszerűbb formában). Ez a feladat lehet a valóságtól elrugaszkodott de akár hétköznapi is. Ötletek?:)

2016. nov. 14. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak pl ilyen kijutós játékok amikor bezárnak valahová és ki kell jutnod onnan. Ez fejleszti a gondolkodásod, kreativitásod, logikád stb. Mondjuk ez nekem nem való mert eléggé klausztrofóbiám van. Én pl erdő mellett nőttem fel olyan igazi "vad gyerek" voltam :D minden nyáron pecsenyekacsára sültem , télen pedig jégcsappá fagytam mert a napom 90%-át kint töltöttem. Kergettek vaddisznók, kóborkutyák, szántóföldet őrző gazdák amikor észrevették hogy lopom a kukoricát 😂😂 ennek köszönhető hogy előbb utóbb megtanultam villámgyorsan futni, kitartóan úszni, felmászni szinte bármire még a legegyenesebb fára is. Plusz volt egy íjam amivel megtanultam profi szinten lőni. Sose lőttem vele semmi élőre tessék megnyugodni maximum amikor vadásztam... Szóval az én gyerekkorom elég izgalmas volt mert vagy engem üldözött valami vagy valaki vagy én kergettem valamit 😄 gyakorlatilag a természet nevelt fel. Volt hogy a szüleim egész nap nem is láttak csak este sötétedés után keveredtem haza de nem aggódtak mert tudták hogy talpraesett és szívós vagyok. Nem egyszer vertem már meg fiút is :D Ha adnának nekem egy kisbicskát és kiküldenének a vadonba, meghíznák odakinn..
2016. nov. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!