Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek melyik variáció esik...

Kinek melyik variáció esik rosszabbul, ha bejelölsz valakit facebookon? -Ha nem reagál a jelölésedre, hanem csak meghagyja? -Ha elutasítja a jelölésedet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 23:53
A kérdező szavazást indított:
Ha nem reagál rá, hanem csak meghagyja, mert az valahol egy kicsit majdnem kétszínűség.
Ha elutasítja.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Itt azért nem mindegy az sem, ki jelöli be a másikat, valami vadidegen, vagy akit életében egyszer látott, vagy rendszeresen látja de sose beszéltek.
2021. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs nagy jelentősége, van olyan facebook ismerősöm, aki nem is köszön nekem az utcán, pedig ő jelölt be.
2021. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2# szintén
2021. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez hülye kérdés már bocs. Semmilyen következtetést nem vonok le abból, hogy fbn nem jelöl be. Velem is volt olyan, hogy valaki bejelölt, megkaptam az értesítést, de eltüntettem és majd csak egy hónap múlva tűnt fel, hogy bejelöltek engem, de akkorra már volt vagy nyolc kérelem.
2021. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem még soha senki nem utasított el, de nem is jelölök be vadidegeneket meg olyanokat, akikkel nem vagyok beszélő viszonyban. Én gyakran utasítok el, de bem érdekel különösebben, mit gondol rólam a másik.
2021. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!