Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzem vissza az...

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan szerezzem vissza az onbizalmam? Mit tegyek, hogy jobban erezzem magam?

Figyelt kérdés

Csunya szakitas utan, rettento undorito dolgokat vagott a volt parom a fejemzhez

A lenyeguk az volt, hogy mit kepzelek magamrol, egy nekem tetszo ferfinak sem fogok kelleni, undorito vagyok stb.stb

sok minden hangzott el, amikkel nagyon osszetort..

Ot a szakitas sem viselte meg negy ev egyuttlet utan, mig en kikeszultem.


2021. szept. 13. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Jó, hogy nem viselte meg mikor minden negatív érzését kivetítette rád és "bosszút állt". Tényleg igaz, hogy szakításkor ismered meg a párod. Egyébként tudatosítsd magadba, hogy miért is mondhatta ezeket. Elárulom, ilyenkor nem igazat szoktak mondani, hanem direkt olyan dolgokat amikről tudják, hogy a legjobban fáj és a legjobban elbizonytalanít.
2021. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valtoztatni hogyan tudnek ezen, marmint mit tegyek, hogy ne erezzem magam ennyire ertektelen formedvenynek..?
2021. szept. 14. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen a kérdésen. Foglald le magad valamivel. Lehet azért mondta ezeket, hogy ilyedj meg tőle és könyörögj neki, hogy ne szakítsatok.
2021. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!