Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy Facebookon...

Miért van az, hogy Facebookon a legtöbb negatív kommentelő az majdnem mind 60+ éves asszonyok?

Figyelt kérdés
Legyen az csoport, hír oldalak stb azt vettem észre hogy akik a legtöbbet kötekednek a kommentjeikkel mind nyugdíjas korú.
2021. szept. 14. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondhatnám. Maximum az ilyen mindenki számára látható és nagyon érdekesnek titulált sztár hírek alatt.
2021. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Unatkozó, álszent és megkeseredett a legtöbb.

Férjük meghalt 50 évesen ,ők pedig élnek még 30+ évet egyedül. Rengeteg az öregasszony, a legtöbbje irigy és gondoszkodik.

És jajistenemzik ,hogy nehogy a vírustól meghaljon, mert akkor nem fog még jó pár évet elélni, unalomban,több kiló gyógyszert szedve .

2021. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Ebben is van igazság.

Legtöbbjük csak egy kis szeretetre és gondoskodásra vágyik.

2021. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én is észrevettem. Már csak azt nem értem, hogy például az ismert emberek miért kapnak ezekre a kommentekre? Ki a fenének számít a megkeseredett bivalybasznádi marika véleménye?
2021. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj na igen :D Ezt én is észrevettem.


Egyik csoportban hőzöngött egy néni, hogy mi az, hogy a Barátok köztöt (amikor még ment) ilyen későn vetítik, mert hogy ő nem tudja így megnézni. Odaírtam, hogy meg tudja nézni Rtl moston is. Na, hogy én ott mit kaptam :D Hogy mekkora p.csa vagyok, hogy ajánlhatok ilyet, amikor csomó idős ember nem is tudja használni az internetet, meg nincs is pénzük rá, mert éheznek, az unokák meg nem tudják megmutatni, mert ők Pesten laknak és nem csak Pest létezik. Azt még értem, hogy vannak idősek, akik nem tudnak netezni, de aki Facebookon kommentet ír, meg bejegyzést, az igenis tud, szerintem találhat olyan hozzáértő embert, aki megmutatja neki az Rtl most használatát :D Na de mindegy, elég lett volna annyit mondania, hogy neki erre nincs lehetősége, de odagyűlt egy csomó haverja engem szidni :D


Ebben élik ki magukat, panaszkodásban. Már nem kell a szomszédhoz átmenni sírni, hogy milyen szar az élet, simán az otthonuk kényelméből balhézhatnak. Addig sem unatkoznak.

2022. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg kamu profilos férfiakat látok a legtöbbet kötekedni.

Ismertető jelük, hogy egy képük sincs, csak valami netről leszedett nem emberi kép, és üres a profiljuk.

Mindenkinek beszólnak, és ők teszik a röhögős reakciókat is a halál hírekre.

2022. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő rohadt idegesítő. Igyekszem offolni a facebookot.
2022. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!