Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most csak provokálnak tényleg...

Most csak provokálnak tényleg ennyire hülyék a kommentelők a facebookon?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni. a lelőtt késelő férfis poszt alatt olvasok olyanokat, hogy azt hiszem, hogy csak vicc és provokáció, de érezni azt is, hogy tlejesen komolyan gondolják és olyan sötétek, mint az éjszaka.


Egy késelő férfit menekülés közben lelőttek. Igen és? Egy tárat belelőtt. igen és? Mire számított?

Most lehet, hogy még fut, de mi van, ha a következő pillanatban megfordul és lemészárol mindenkit aki a környezetében van. ALAP, hogy lelövik!



És erre jönnek olyan kommentek, hogy: a rendőr nem bíró, hogy halálos ítéletet hozzom. és: mikor lesz már vége ennek a rendőr terrornak


Elsőre fel sem fogom, ogy miről beszél. Rendőr terror. Csak az ő kedvéért szabadjára engedik mind az 5 millió közveszélyes gyilkost és nem fogják megvédeni sem magukat, sem senkit a rendőrök. Az úgy jó lesz? fuu komolyan...


Meg hogy a "rendőr nem hozhat halálos ítéletet". ez nem így megy. majd megsimogatja a buksiját igaz? Az ember egy gyilkos, aki menekül. a rendőr az országot szolgálja és védi. A támadót meg kell állítania. Lelövi.


Megint ott tartunk, hogy mi van HA?? jelen esetben mindegy, hogy csinálT, az a fontos, hogy mit csinálHAT!!! ha kéeps volt megkéselni egy embert, akkor képes túszt ejteni és elvágni a torkát. vagy a felé bicikliző gyereknek a szívébe szúrni csak úgy. EZÉRT KELL lelőni.


És abban a stresszben csoda, hogy eltalálta a nő. Lehet, hogy most először ölt embert. Minden elismerésem neki!!


2020. júl. 16. 10:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként szokás a támadóba nagyon sokat belelőni, emrt mint jelen esetben drogok hatása alatt áll. olyankor szinte nullára csökkennek a fájdalomért felelős idegsejtek ezért simán lehet, hogy egy láblövéssel is a rendőr felé szalad. mégegy a másik lábba, akor is. Nem szép látvány, de ha abban a helyzetben sokkolót használt volna, vagy nemhalálos gamulövedéket, az nem álította volna meg. És akkor meghal egy az embereket védő rendőr.
2020. júl. 16. 11:00
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem te meg random kommentelő Icuka dönt ebben, hanem jogvégzett, az eset összes körülményeit a lehetőségekhez mérten ismerő emberek. Hiába sipákol meg vergődik a sok idióta a kommentszekcióban.
2020. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
persze a jogvégzett. aki simán felmenti a pedofil állatot..
2020. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát tudom. Én csak a tényeket mondom el. Nem voltam ott, nem láttam, de számtalanszor volt, hogy a rendőr maitt lett katasztrófa a vége, mert nem mert cselekedni.



update. a fehér rendőr által szolgálat közben megölt feketék száma KISEBB, mint a fehér rendőr által megölt FEHÉR embereké. hoppá.

2020. júl. 16. 11:07
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Ki mentett fel milyen pedofil állatot?
2020. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3. ebben a helyzetben nem fogja. ez az ember szerintem egyáltalán nem befolyásos. őrült, drogos aki azért szúrkált meg valakit, emrt megmondta neki, hogy viseljen maszkot, ami amúgy kötelező. Elmenekült, de hogy ne legyen nagyobb baj a rendőr lelőtte. Gondolom gyilkossági kísérlet lesz a vége és a rendőrt pedig kitüntetik az embertársai védelméért.
2020. júl. 16. 11:08
 7/18 A kérdező kommentje:
5: valamit én is hallottam, hogy másodjára ússza meg egy pedofil.. De most nem erről szól a dolog :)
2020. júl. 16. 11:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Kaletát, nem olvaosd a híreket?
2020. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én egyetértek a kérdezővel. a Rendőrnek joga van mérlegelni. ha veszélyes gyilkost üldöz.
2020. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Inkább te olvasod figyelmetlenül. Nem mentették fel, hanem elítélték. Hogy enyhe-e a büntetés, azon lehet vitatkozni, de a Btk.-nak és a bírói gyakorlatnak megfelel. A bírót köti a törvény, az eljárás, a felsőbb döntések, szóval nincs valami tág mozgástere. Lehet a törvényhozónál kilincselni, hogy szigorítsák a Btk.-t
2020. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!