Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy Magyarországon a...

Miért megy Magyarországon a többség lehrogasztott fejjel?

Figyelt kérdés
Csomószor megfigyeltem már, hogyha én rámosolyogtam valakire a boltban, az hülyének nézett, nem viszonozta a mosolygást. Más országokban, pl.délen ez teljesen természetes. Nálunk miért nem? Ennyire depresszív lenne a magyar társadalom?

2021. szept. 14. 11:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk Pesten azt vizsgáljuk, vajon nem lépünk-e kutyapiszokba.
2021. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb ember dagatt és beteg. Igen én is dagatt vagyok egy kicsit. Sok ember nem érzi jól magát a munkahelyén. Nincs párkapcsolata, kevés a pénz stb. Depressziós nép vagyunk. Ettől függetlenül megszokta próbálni én is mosolyt csalni más emberek arcára.
2021. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A telefonját nézi.
2021. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Mert ha visszamosolyogsz, odamegy, és pénzt koldul.
2021. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Mert túl félénkek, vagy paranoiásak.
2021. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Délen is hülyének néznének ha össze-vissza jópofiznál olyan helyzetekben, amikben nem illik és visszataszító. Vásárlásnál vásárolni megy az ember, nem a képedet nézni, nem ismerkedni, nem haverkodni. Ha normálisan viselkedve és kérdezve odamész valakihez, akkor itt is az esetek többségében segíteni fognak.


Egyébként egy balkán gyarmat vagyunk, balhékkal és feszültséggel. Azért nem mosolyognak, mert lehet az állkapcsod betörik utána vagy rádmennek páran és agyonrugdosnak, majd kirabolnak. A fizikai és mentális állapotunk általánosságban siralmas, valódi közösségekben nem tudunk gondolkodni, magunkat akarjuk mindig menteni és előnyösebb helyzetbe hozni.


Az oktatásunk a béka segge alatt van minden tekintetben, a politika és a média évtizedek óta mérgezi a társadalmat, a kultúránk romokban, a történelmünk pedig megadja mindehhez az alapot.

2021. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mosolygósdit én is próbáltam már pl. buszon. Főleg, ha idősebb, vagy kisgyerekes anyuka volt. Igazad van! Elfordítják a fejüket, hogy ennek meg mi baja van?

Hát ja, van valami igazság a kérdésedben.

Bírom, amikor jönnek a külföldi színészek, és azt mondják, mennyire barátságosak, közvetlenek a magyarok. Hát nagyon nem. (Tisztelet a kivételnek.)

2021. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol lehet haverkodni, csak nem mindenki szeret. De egy csomóan vannak, akiket nem zavarna.
2021. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha valaki rámmosolyog, nem látok benne semmilyen hátsó szándékot, ha amúgy nem is beszéltünk. nekem fel tudja dobni a napomat.
2021. szept. 14. 13:04
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem tökmindegy az neked, hogy ki hogyan megy az utcán? Ha nem néznek fel, akkor nem, na és?
2021. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!