Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon sokan meg élik...

Magyarországon sokan meg élik a 90-100 éves kort? Vagy a többség a 75-80éves kort inkább? nők esetében akinek már van egy csomó alapbetegsége 70év+an

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:
Nem vagyunk az a nemzet, aki olyan sokáig élne, de nem kizárt, hogy bárki megélheti, ha úgy van. Én valahogy, mindig azt hittem régóta, hogy hosszú életem lesz, meg hiszek is benne amúgy, de bármi közbe jöhet bárkinek. Hiába él valaki egész életében egészségesen az még nem garancia semmire, persze jobb lapokkal indulsz mondjuk már 65-70 felé, ha egészséges életet éltél, mintha nem. Nálunk a családban vannak mindkét oldalról hosszú életű emberek, de ez sem garancia semmire. 103 éves is van a családban, papám testvére , ő volt a legidősebb az összes közül és már csak ő él. De 90+-osak is akadnak. A nők, amúgy tovább élnek a rekorderek is mind nők, akik hosszú életeket éltek. Most is valami Japán nő a rekorder 118 évvel, aki még él. Magyarban szerinte, aki eléri a 80-at az jó kornak számít már (sajnos).
2021. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban azok, akik sosem dohányoztak, mind megélték a 90. évüket, akik cigiztek, azok 15-20 évvel hamarabb haltak...
2021. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!