Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik, ha nem ajnározok,...

Mi történik, ha nem ajnározok, nem hajbókolok egy nárcisztikusnak?

Figyelt kérdés
Hogyan élik meg a visszautasítást, hogy amit mondanak, tesznek, nem csodás, hanem ellenkezőleg: taszító. Erre mit reagálnak?
2021. szept. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egyénfüggő, de a saját tapasztalatom, hogy a hátam mögött mindenféle érzéketlen, hálátlan szemétnek lettel beállítva.
2021. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lettem
2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy ennek hatására hogy nem kap elismerést, hasra esést nagysága előtt, és hopp eldob? Azaz így meg lehet szabadulni tőlük?
2021. szept. 15. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges. Én pont így szabadultam meg tőle. Szembesítettem a szemétségeivel amiket persze tagadott, engem próbált betegnek és rosszindulatúnak beállítani. Végül letiltott. Persze felbukkanhat még ezek után, ha épp kell neki valaki mint "forrás" de én már úgy-ahogy megszabadultam tőle így.

Aki nem magasztalja az egekbe arra neki nincs szüksége hisz neki csak "rajongók" kellenek rendszerint.

2021. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál köszi. Akkor én valszeg megszabadultam tőle. Azt hiszem vérig sértettem mert nem aléltam el töle, sőt... 😁
2021. szept. 15. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy írod, vérig sérted azzal, hogy nem ájulsz el tőle. Cserébe próbál kifúrni a közeléből, a rajongóit meg ellened uszítani.
2021. szept. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!