Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatalmas bűntudatom van.. El...

Hatalmas bűntudatom van.. El szeretnék felejteni egy nagyon rossz tettet amit őrülten megbántam... Elmulik időről időre a bűntudat enyhűl?

Figyelt kérdés
Kérlek titekek írjatok aki volt ilyen cipőbe

#bűntudat #mikor mulik el
2021. szept. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nagyon rosszul éreztem magam. Nagyon kínosnak is éreztem magam utána. Ne nyomd el az érzéseket de amugy par nap vagy 1-2 het es elmullik, mit csinaltal?
2021. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, kérj őszintén bocsánatot attól, akinek rosszat okoztál.

Velem is volt ilyen sajnos. Idővel csitul az önvád, de nem múlik el teljesen. nekem még így 10 év után is eszembe jut időnként a dolog, és olyankor borzasztóan szégyellem magam.

2021. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, de a hatalmas bűntudatok nem szoktak csak úgy maguktól elmúlni. Esetleg igen enyhülhet, de sztem az évekbe is telhet
2021. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adhatnál belőle egy kicsit, mert én meg a ló túloldalára estem át. Nekem gyerekkoromba próbálták belémnevelni, hogy minden szarért bűntudatot kéne éreznem, aztán egyszer megkérdőjeleztem ezt és azóta nem igazán van bűntudatom.
2021. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!