Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem indokolt bűntudaton hogy...

Nem indokolt bűntudaton hogy lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés

5 hónap után felmondtam a munkahelyemen, mert az egyik felettesem nem bánt velem tisztelettel, és a munka se volt jó, nagyon rosszul viseltem. Viszont a közvetlen felettesemet kedvelem, normális ember. De ő sem igazán tett azért, hogy nekem jobb legyen.

Borzasztóan rosszul érzem magam, szorongok, szenvedek a felmondási idő alatt (is). Még 2 hetem van hátra, de továbbra is nagyon küzd bennem az, hogy oda akarom tenni még magam, nem akarok velük kicseszni, ugyanakkor már vannak feladatokat, amiket úgy érzem nem tudom/nem akarok megcsinálni, ezeket halogatom. De sok mással nagyon jól haladok. Nagyon erős bűntudatom van, olyan jó lenne ettől megszabadulni. Elég nehéz helyzetben vannak, többen is felmondtak előttem, kevés az ember. Hogy oldhatnám fel a bűntudatomat?



2021. jún. 5. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nem a bűntudat a fő baj, hanem hogy ilyesmi miatt nem fogsz tudni megélni, mindenütt vannak hasonló gondok, sehol sem tesznek a beosztott kedvére, és a megalázás is bevett szokás. Te meg rögtön lelépsz. Vastagabb bőrt kell növesztened, ha nincsen, aki eltart.
2021. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Találtam olyan helyet, ami megfelelőbb lesz nekem, ezért váltottam. Az egy korábbi munkahelyem, és tudom, hogy ott jobb lesz nekem, tudom ott is, hogy mi jó és mi rossz, de ott elviselhetőbb számomra a rossz.
2021. jún. 5. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor miről van lekifurdid? Az előző helyedre meg olyan kerül, aki inkább odavaló, mindenki jól jár.
2021. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát hogy otthagyok valakiket...És nekik ez rossz. Én már a sokadik vagyok, aki felmond.

Ez olyan rossz érzés nekem. De túlságosan lelkis vagyok, túlgondolom ezeket mindig... Sajnálom őket, még akkor is, ha tudom, hogy nem csinálják jól a dolgokat.

2021. jún. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!