Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem unjátok a Radio 1 napi...

Nem unjátok a Radio 1 napi zenelistáját?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 10:59
A kérdező szavazást indított:
De unom
Még nem unom.
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Évek óta nem hallgatok hagyományos rádiókat, inkább letöltött zenét vagy youtubeot hallgatok. Egyrészt az állandó ismétlések miatt, másrészt a reklámok és a hírek miatt.
2021. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik rádioban ez van sajna.
2021. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor hallgatok rádiót, ha valaki kocsijában ülök és ő bekapcsolja. A youtube, spotify és hasonlók idejében fogalmam sincs miért hallgat még bárki klasszikus rádiócsatornát, amikor csak dögunalmas szar zene és szenny műsorok vannak benne meg olyan hírek amiket interneten is simán elér az ember.
2021. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, vagy 2 éve nem is hallgatom őket. Balázséktól is kezdett undorom lenni.
2021. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:
De. Múltkor melóhelyen az szólt több órán keresztül. Méghogy ott zenei változatosság van? Viccnek is rossz. Főleg amilyen "slágerek" mennek ott. Nagy nulla az a színvonal ami ott megy. Ha tehetem én sem hallgatok inkább rádiót. Főleg az említett rádiót nem.
2021. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!