Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bullet journal-milyen 'egyéb'...

Bullet journal-milyen 'egyéb' oldalakat lehet bele csinálni? (Pl. szülinapok, zenelista..

Figyelt kérdés
..elolvasandó könyvek, megnézendő filmek, ilyesmi

2020. aug. 23. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Névnapok, utazások, bakancslista, teendők, ha sulis vagy akkor csinálhatsz egy oldalt ahova feljegyzed a dolgozatok időpontját meg ilyenek.
2020. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írjatok még🙂
2020. aug. 23. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék ötletek: felírhatod mit akarsz pl. Karácsonyra vagy mit akarsz másnak adni. Mert nekem például mindig nyáron jönnek a jó gondolatok, addigra meg elfelejtem.

Bevásárló lista: Kinézhetsz magadnak ruhákat, cipőket, bármit újságból vagy valahonnan, felírod és ha méz vásárolni beszerzed. Meg azt is felírhatod, hogy pl. ezt és ezt kell venni és akkor nem felejted el. Én tipikusan olyan vagyok, aki odamegy megvesz egy csomó pulcsit, majd otthon rájön, hogy alig van nadrágja, pulcsikkal pedig tele van a szekrény... meg ez nagyon hasznos a glamour napokon

2020. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, az ajándék ötletek nagyon nekem való!

Írjatok még!😍

2020. aug. 23. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:

elolvasott könyvek, akár dátummal, csillagozással

tbr könyvek

megnézett filmek, sorozatok

megnézendő filmek, sorozatok

szülinapok, névnapok

edzés vezetése

étkezések vezetése

bevételek, kiadások

órarend, osztálynévsor, osztályzatok


rengeteg féle van, de pl pinteresten is nagyon sok ötlet van: [link]

2020. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!