Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez miért lehet?

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az hogy agresszív gondolataim vannak? Állandóan amikor valaki felidegesít azon vagyok hogy megöljem és elképzelem az egészet tökéletesen. Pl: az éles késsel hasba szúrom addig még meg nem hal és közbe elmondom neki a véleményem és amikor már utolsó másodpercei vannak vissza pofán röhögöm és utánna megtervezem a hulla elrejtését. És még stb. A szülemet is féltem mert félek hogy ezek a gondolatok meg fognak történni. Van hogy a nagyszüleimhez megyek (imádom őket) és nyugisan beszélgetünk de mégis a gondolat nem hagy nyugodni éselképzelem ahogy megölöm őket. Pedig szerintem soha nem lennék rá képes pláne nem őket. Szorongásom is van nem szeretek társaságba menni mert egyszerűen azt érzem én nem vagyok velük egy szinten. Úgy érzem egy határ szerencsétlenség vagyok. Kérlek segítsetek mit csináljak?
2021. szept. 16. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz.
2021. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichiáterhez menj, ha nem troll a kérdésed. Szerintem az utóbbi eset áll fenn.
2021. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!