Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Georgia...

Mi a véleményetek a Georgia állambeli kőtáblákról, amik elvileg útmutatók a jövő társadalmának?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pontok amivel tudtok azonosulni? Mennyire tartjátok fenyegetőnek, különösen ezekben a vírusos időkben?

2021. szept. 18. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam róla, képet is láttam róla. Fenyegetőnek tartom, mert okkal került oda. Vannak olyan pontjai, amikkel egyet lehet érteni.

Én javaslom utánanézni, az egérparadicsom kísérletnek, ez a baj itt is, nem a túlnépesedés.

2021. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Tartsd az emberiség lélekszámát 500 millió alatt, a természettel állandó egyensúlyban


2. Bölcsen irányítsd a szaporodást az állóképesség és a sokszínűség javításával


3. Egyesítsd az emberiséget egy élő, új nyelv segítségével


4. Urald józan értelemmel a szenvedélyt, a hitet, a hagyományt és minden más dolgot


5. Óvd az embereket és a nemzeteket igazságos törvényekkel és bíróságokkal


6. Engedd, hogy a nemzetek belügyeiket saját maguk intézzék, míg külső vitáik fölött egy világbíróság ítélkezzen


7. Kerüld az álnok törvényeket és a haszontalan hivatalnokokat


8. A személyes jogok és társadalmi kötelezettségek között tarts egyensúlyt


9. Értékeld az igazságot, a szépséget, a szeretetet, s törekedj a végtelennel való összhangra


10. Ne légy a Föld rákfenéje, hagyj teret a természetnek, hagyj teret a természetnek

2021. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb bajom ezzel, hogy valakit felszólít a pontokban. Valakit, aki felette áll az emberiségnek,aki majd beszabályoz minket. Irányítsa a szaporodást? Majd én irányítom az övét, meg a családjáét, gondolom az már nem tetszene. Amelyik pontokkal józanésszel is egyet lehet érteni, azok szerintem csak azért kerültek bele, hogy tompítsák az élét annak, ami az elején hangzik el. A központi irányításnak, az emberi rasszok irányított keverésének, az emberek anyanyelvének a betiltásának stb. Tehát valakit felszólít, hogy ezeket tegye, mert így lesz jó. De kit?
2021. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!