Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett a Ginny&Georgia sorozat?

Tetszett a Ginny&Georgia sorozat?

Figyelt kérdés
Én most néztem és szerintem nem volt rossz, bár voltak benne kifogásolható részek. De várom a második évadot, kíváncsi leszek a folytatásra. Nektek mi a véleményetek a sorozatról? Érdekl hideg meleg.

2021. máj. 2. 05:25
A kérdező szavazást indított:
Igen tetszett
Nekem nem tetszett
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kell mondjam, hogy kissé unalmas volt. Mármint elment egynek, de nem lett a kedvencem. Nagyrészt tinidráma (vagyis első szerelem, legjobb barátok, a csaj pedig 15 éves létére lefekszik egy először még idegennel...), kivéve a Georgiával kapcsolatos balhék. Ez nem az a fajta sorozat, amit egy nap alatt darálok le, hanem az, amit másfél hétig néztem unaloműzőként.
2021. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az a sorozat, amit egyből ledaráltam.

Tetszett egyébként, főleg hogy gyorsan történtek a dolgok.

2021. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez egy nagyon jó sorozat, több van benne, mint elsőre gondolnák az emberek.

Illetve van aki csak a könnyed szórakoztató tinirománc filmet látja benne. Szerintem ennek a sorozatnak rétegei vannak.

A Ginny es Georgia valoban egyszeru nezni de ugyanakkor a konnyedsege mellett vannak mélységei, rétegei is. Gondolok itt a társadalmi rétegek lehetőségeinek különbségere, a gyermekkori bántalmazas hatasa a személyisegre, a kamaszok problemaira lasd onbantalmazas pl, es meg nevelesi praktikak is, ez utóbbi kamaszokat nevelő szülőknek szerintem jól jöhetnek. Plussz egy konnyed krimi is tele igazi jol megirt szeretheto/vagy legalabb erdekes karakterekkel

2021. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kijött, én már háromszor újranéztem, nekem nagyon tetszett, mert nem igazán láttam ehhez a sorozathoz hasonlót. szerintem érdekes volt az egész történet szál, bár voltak benne olyan kínos részek (legtöbbször hunter alakításai) amiktől elsüllyedtem szégyenemben...a legvégén a legjobban Max idegesített, hogy ennyire felfújta ezt az egész Marcus x Ginny dolgot. De amúgy imádom :DD
2021. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!