Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook-os megnyilvánulásaik...

Facebook-os megnyilvánulásaik alapján miért olyan alpáriak a magyarok?

Figyelt kérdés
Külföldi ismerőseitek facebook oldalait böngészve találkoztok-e hasonló alpáriasságokkal?

2021. szept. 20. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de nekem Magyarországon sincsenek alpári ismerőseim.
2021. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is főleg csopikban látom, amiknek tagja vagyok
2021. szept. 20. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
amúgy is azok sajnos
2021. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt hiszik ettől értelmesebbek lesznek! De hát ők ilyenek sajnos...
2021. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mert Magyarországon már csak egy digitálisan elmaradottabb réteg használja a Facebookot véleménynyilvánításra (Persze van egy kis kivétel,mint mindig)

Szinte bármelyik populárisabb Facebook oldal bármely posztját megnyitod az emberek többsége vagy butaságot ír, vagy vicces próbál lenni. Ez által az emberben könnyen kialakul egy olyan gondolat hogy mindenki hülye. Pedig szerencsére nem. Mindig a kisebbség (Nem faji értelemben,hanem arányaiban) a hangosabb. Az értelmesek általában nem is nagyon használják a komment szekciókat, mert tudják hogy felesleges. (Itt is nyilván tisztelet a kivételnek.) Ez nem csak Magyarországra, hanem a világ többi részére is igaz.

2021. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb intelligens ismerősöm nem kommentel sehova, csak kedveli az adott posztot vagy más kommentjét. De ez a maximum. Van egy-két ember, akit látok kommentelni híroldalak bejegyzései stb alá és általában az a vége, hogy akármilyen logikusan és jól felépítetten érvelnek és védik meg az álláspontjuk, amit kapnak válaszul, azért teljesen fölösleges odairkálni. Ráadásul mióta megjöttek ezek a retek reakciók, már mindenki csak nagy flegmán tolhatja rá a röhögős jelet anélkül, hogy egy szóval meg kellene indokolnia, mi baja van más kulturáltan leírt gondolataival.


Szánalmas és toxikus az egész, előbb-utóbb minden értelmes és valamire való ember elhúz FB-ról vagy legfeljebb "mutatóba" hagyja meg a profilját, de nem böngész meg kommentelget.

2021. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Teljesen egyetértek 6ossal.

Én is már csak Messengert használok és Twittert, de azt is csak hírek miatt. Sajnos a social platformokat ellepték a kultúrbarbárok. 10 éve is mondtam,és ma is ki állok mellette hogy személyihez legyen kötve az internet, és ha valaki egy f*sz akkor csak simán elkötni a többiektől.

2021. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én facézok, de inkább a vicces tartalmak miatt, kerülöm a megosztó témákat (politika, stb)

Ha van is egy konkrét világnézetem akkor a hasonszőrűek társaságát keresem.

Régen sokat osztottam az észt, de már nem látom értelmét és nem is érdekel semmi, tovább léptem.

Egyébként nem csak magyarországon sok a suttyó. Idekinn is megtalálnak a nemnormális egyének, képesek leállni veszekedni mert teszem azt nem szeretem a hideget (itt nem volt nyár, hetekig csak esett az eső), takarodjak haza....

Viszont face to face mindenki barátságos.

Érdekes...

2021. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert olyanok a magyarok, mint a kiskutya, aki a kerítés mögött legény. A másik meg: amilyen egy társadalom vezére, olyan a társadalma is...
2021. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokszor azok írnak a legtöbbet a Facebook posztok alá, akik az átlagnál is primitívebbek, mert nem tudják magukat lekötni mással. Intelligens emberek szerintem már megunták, hogy idiótákkal veszekedjenek, ezért inkább meg sem szólalnak. Én is úgy vagyok már vele, hogy inkább bele sem megyek vitákba, mert fárasztó és értelmetlen.
2021. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!