Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme annak, ha egy...

Mi értelme annak, ha egy celeb folyton megosztja, hogy megbüntették a parkolás miatt?

Figyelt kérdés

Heti szinten mutatja, hogy megint megbüntették. Akkor miért nem vesz parkolójegyet ha már 10x büntetést kapott?

És még eljátsza, hogy ideges.

Persze ha megírnám neki,gondolom letiltana.



2021. szept. 21. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem tud tartalmat generálni a szerencsétlen fantáziátlan idióta, van ez így.
2021. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Direk áll olyan helyre, hogy megbüntesség mert mást nem tud mutatni. De én azt se értem a celebeknek mi értelme van egyáltalán?🤷‍♀️
2021. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Timike?:D
2021. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: De. Csak nem akartam kiírni, nehogy gond legyen.
2021. szept. 21. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból is primítiv barmok. És mert abból élnek, hogy a csőcselék számára szinészkednek, kitalált szituáciokat eljátszanak, vagy akár csak a fingásukat, hányásukat, szarásukat bemutatják. A közönségüknek ennyi is bőven elég.
2021. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!