Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem fejben valami nagy...

Úgy érzem fejben valami nagy gáz van velem. Igazam lehet?

Figyelt kérdés
Annyira szégyellem meg ide is kiirni. Igazából 15 éves korom óta mindig jártam valakivel. Volt, hogy havonta, két havonta váltogattam. (nem feküdtem le velük minddel) aztán lett egy 6 éves kapcsolatom ami 1 hónapja lett vége. Mert az utolsó év ellaposodott. 4 hónapig csaltam, jobb élet reményében. Viszont az akkori szeretőm jól atcseszte a fejem. És sajnos azóta is megismertem valakit és majdnem belementem 1 kapcsolatba. Nagyon oda vagyok. És szeretnék ennek az egésznek véget vetni, de ha nincs senkim nincsenek barátaim (fogalmam sincs hogy szerezhetnek, neten nem ismerkedem) nincs testvérem, sem akivel beszélgethetnek. De mondom nem netes kapcsolatra vágyom. Most szolt anyám, hogy egyébként én észnél vagyok? Komolyan most estem kétségbe. Valami nagyon nagy gáz lehet velem. Egyedül én lennék ilyen elcseszett? Egyszerűen 15 éves koromig meg nem lett hosszabb kapcsolatom az egész életem ismerkedés volt. Most vége és már megint kezdődne elölről ez az ördögi kör. Szólt nekem, hogy egyébként 1 hónapon belül a 3. Lenne.. Ugyanis volt a szeretőm, a párom. De ugye Mind2vel vége lett. Most meg egy kolléga akivel ismerkedtem. De ha abbahagyom vele az ismerkedést olyan üresnek tűnik minden. Annyira szégyellem magam. Ezt így már én is belatom, hogy nagyon gáz és kapcsolat függő vagyok. Mert itt nem a szexről van szó, csak kell egy férfi nekem állandóan akivel minden gondolatom megosztom, törődést kapok tőle. Majdnem 10 éve ez megy. És ha igy folytatom, komolyan attól félek, hogy brutal számok fognak kijonni... Legszivesebben elasnam magam. Nagyon ég a fejem ha így belegondolok. Ez mitől lehet? És itt nálam tényleg nem a szexről szól hanem egy biztosíték számomra hogy nem leszek egyedül, meghallgat,törődést ad.
2021. szept. 21. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne bantsatok és kiméljetek a rosszindulatu kommentektol, így is elég rosszul érzem magam...
2021. szept. 21. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy.
2021. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs önbecsülésed, egyedül nem tudsz helyt állni. Kapcsolatfüggőség, keress fel egy pszichológust segíteni fog, vele ki tudod beszélni, magadtól nem fogod tudni megoldani.
2021. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez nekem is csak nőkkel, én is az önbecsülést mondanám plusz nálam önutálat
2021. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társfüggő vagy, csak egy férfin keresztül tudod értelmezni magad.
2021. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!