Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rohadt nagy gáz, ha egy...

Rohadt nagy gáz, ha egy srácra azt mondják, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 12:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

Nekem is sokszor mondják.

Én se szeretem :D

2020. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ne aggódj ez miatt :D

nem gáz, csak aranyos:3

2020. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szövegkörnyezettől függ. Lehet úgy is mondani, hogy annak az az értelme, hogy aranyos vagy, de sose tudnék rád úgy nézni, barátságnál soha nem lesz több. De úgy is, hogy közben akár tetszhetsz is az illetőnek és csak megjegyzi, hogy pl. milyen aranyosan nézel ki mondjuk valami kisállattal, gyerekkel, vicces ruhában, ilyesmi. Vagy lehet nem csak külsőre is mondani, hanem "milyen aranyos vagy, hogy gondoltál rám és megleptél valamivel". Rengeteg más példát is lehetne mondani, de remélem ebből is átjött, hogy milyen szövegkörnyezetben előnyös és mikor kevésbé.
2020. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én az ilyeneknek szoktam örülni, mert többségében ez nem sértés. Az aranyos, kedves, drága, cuki jelzőknek szoktam azért örülni. De mikor a dilis, hülye jelzőket használják rám pozitív szövegkörnyezetben az az igazi boldogság. Akkor már tudom, hogy jobb kedve van miattam és szerintem ennél több nem is kell.
2020. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát, attól függ... Egy fő mondta és akarsz vele szexelni? Akkor gáz, ugyanis az ott egy személyes vélemény és nem úgy tekint (már) rád, mint egy potenciális párzási társra. Ez nem visszafordítható, legalábbis rövid távon nem, hanem hosszas kihagyással.


Ha több fő mondta (mondjuk egy női társaság), akkor ez csak egy felszínes megállapítás volt és ettől még lehet "játszmád" a kiszemelt személy(ek)el kapcsolatban. Viszont ekkor is a határon táncolsz a magatartásoddal.


Harmadik eset, ha a farkadra mondják. Na, akkor az kicsit jelent, melyet ő elfogadott és nem is az a célja, hogy le törje a kedvedet, de azt nem mondhatja rá, hogy nagy, mert hazugság lenne.

2020. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkinél mást jelent, nálam pont a legjobb dolgot jelenti. Én a "jóképű", "bomba" stb szavakat nem használom illetve nekem nem tetszenek az olyan férfiak akikre ilyesmi jelzőket lehet használni, mert nekem olyan érzésem van tőle, hogy az illető belül nem valami kedves, bunkó személyiségű. Én az "aranyos" szót olyan férfiakra használom aki külsőre is helyes illetve kellemes személyisége is van. Ilyenre vadászom jelenleg is.


26/N

2020. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire aranyos. Ha csak olyan aranyoska, akkor az nem igazán bók, de ha elképesztően cuki aranyos imádnivaló, na az a pasi aztán igazán bomba tud lenni.
2020. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En arra mondom,h cuki,ha lefekudnek vele.

N

2020. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak már ilyet, nem tartottam kellemetlennek egyáltalán
2020. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aranyos általában annyit jelent, jó fej vagy de szexuálisan nem vonzódik hozzád.
2020. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!