Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Skandináv lányok miben...

A Skandináv lányok miben különböznek a Magyar lányoktól? Valóban hűségesebbek? Ha kapcsolatra tennék szert, Magyar vagy Skandináv lányt válasszak?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen mindenkinek!

2021. szept. 21. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
te csak magyart tudsz. Nem biztos hogy jól jársz egy skandival
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Minden ember más származástól függetlenül.
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy svéd betegem volt,de annál cukibb,édesebb kiscsajt életemben nem láttam. Nyilván nem kapcsolati dolog,én is nő vagyok,csak tapasztalat. Imádtam a csajt és kölcsönös volt.
2021. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen általánosítással nem fogsz te válogatni.
2021. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Annyiban van különbség, hogy a skandinávok nem hisznek abban, hogy a nőnek feltétlenül passzívnak kell lennie az ismerkedési folyamat során. Vagyis kezdeményezőbbek és kezükbe vehetik az irányítást, ha téged túlzottan passzívnak vélnek. Mialatt egy magyar nő vagy hetekig-hónapokig vár a kezdeményezésedre vagy feladja a teljes ismerkedést, mert derogál neki, hogy esetleg ő kezdeményezzen bármiben is.
2021. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4, Nem volt célom általánosítani, csak a hallottak alapján kérdeztem, tettem fel a kérdést. :)
2021. szept. 21. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Feltétlenül magyart válassz, ha teheted,- mellette nem fogsz unatkozni! Megszervezi az életedet két életre is!
2021. szept. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!