Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő, vagy helyes...

Mi a teendő, vagy helyes hozzáállás, ha mindig nekem fontosabb a másik?

Figyelt kérdés
Barátok, rokonok, aktuális társ. Mindig mindenkit én keresek, érdeklődök a hogyléte felől, írok, hívom, stb, miközben engem mindenki magasról elfelejt. Kedves vagyok, és érdeklődő, + súlyosbítja a helyzetet, hogy férfi. Menjek át Madmax-be és legyek ugyanolyan közönyös, mint ők? Technikailag meg tudom csinálni, csak nem a stílusom. Ötletek, tippek, tapasztalatok?

2021. szept. 25. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős probléma de el kell tudni engedni. Egyszerűen te ilyen vagy. Ők még másmilyen. Valószínűleg sokat is agyalsz látszólag felesleges dolgokon. Magad válaszoltál a kérdésre. Nem stílusod. Ez van. Engedd el.
2021. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne teperj olyan után, aki teutánad nem teper. Észreveszi, és le fog nézni miatta. Ne légy kiskutya, legyen vagy kölcsönösség, vagy semmi.
2021. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakire ráírsz és vissza se ír vagy napok múlva ír vissza vagy amit ír az is csak pár szó vagy nem kérdez vissza felőled ez mind mind JEL csak tanuld meg a jeleket olvasni.
2021. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utána olvasol alaposan az emberi kapcsolatok dinamikájának (pl ha kezdetben mindig te vagy az, aki lelkileg gondját viseli a másiknak, akkor abból később is lehetetlen lesz kimászni; örökre ez a szereped. vagy igazából erősíti a kapcsolatokat, ha bizonyos időközönként szivességeket kérsz, és nem csak te ajánlod fel a segítségedet) és keresel új ismeretségi kört, ahol tiszta lappal indulsz.
2021. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remek válaszok, köszönöm mindenkinek!
2021. szept. 25. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves vagyok":

Ez a baj, ne legyél kedves, vagy legalábbis mértékkel, azokkal, akik valóban rászolgáltak, a többiekkel mértékkel, visszafogottabban bánj.

Nem mindenki értékeli a small talk-os csacsogásokat (Hogy vagy, és tsi.), ezt viszont fel kell, hogy ismerd.

2021. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!