Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tippek ahhoz , hogy kedvesebb,...

Tippek ahhoz , hogy kedvesebb, aranyosabb legyen az ember?:)

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Néhány korsó sör..
2021. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint neked? Hát ha eljössz érte adok párat
2021. szept. 26. 18:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Döntés kérdése. Azzal legyél az aki úgy érzed megérdemli és tisztelettel áll hozzád, nem kell jópofizni feleslegesen és erőltetni.


Illetve ne várj semmit cserébe, ne azért legyél kedves mert akkor majd kedvességet kapsz cserébe. A legtöbb esetben amúgy se fogsz.

2021. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi:)
2021. szept. 26. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda a környezetedre. Sok olyan lehetőség adódik akár egy nap alatt is, ahol tudsz segíteni vagy egy-egy kedves pillanatot okozni másoknak. Én alapvetően nem erőltetem ezt a kényszeres kedveskedést, de úgy vettem észre, hogy elég sokan szimpatizálnak velem, amiért igyekszem közvetlen és segítőkész lenni, ha úgy alakul.
2021. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 na az szuper én se akarom eröltetni , de én elég öntörvényű vagyok és azt hiszem a kedvességgel tudok ezen javítani.
2021. szept. 26. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
El kell költözni Magyarországról. Addig nem lehet gyökeresen megváltozni, amíg ilyen kultúrálatlan, kirekesztő országban él az ember, a környezeted egyszerűen vissza fog húzni.
2021. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Tipp:


Csak gondolj arra, ha a masik veled mogorva vagy morci lenne az neked is kellemetlen érzés lenne vagy fájna és lehet ösztönösen néznél rá ugyanúgy. Bár lehet inkább csak nem értenéd miért morci és meglepődve néznéd csak vagy komoly arccal.


Tipp 2:


Nézz cuki kiskedvenc videókat a youtube-on ők olyan ösztönösen cukik és kiváncsian kedvesek, de ugyanígy kisgyerekek is tudnak viccesen cukik lenni.


Tipp3:

Önfejlesztés


Tipp 4: Cuki nagypapa nagymama videok youtube-on.

Láttam egy nagyon cukit táncoltak és közbe jót kacarásztak. A nagypapi ugy tancolt mint egy 20-on éves.


Vagy nagypapa pici unokák tánca.


Biztos kacagsz vagy jót mosolyogsz rajta. De ugyanakkor elgondolkoztat majd ha nekik sikerül cukinak lenni és kedvesnek akkor neked is. Amugy a mogorva, morci fej is lehet cuki, de jo ha kedves az ember mert a kedvesség egyrészt szépíti az embert minden téren nem csak külső terén, megóv a ráncoktól és másrészt a másiknak is örömet okozol vele ha kedves vagy, mert jó érzés ha az emberrel kedvesek.



Tipp 4:

2021. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tipp 4 ismétlés. 😄


Bocsánat! 🙂

2021. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

8

Egy felnőtt ilyen viselkedéssel inkább csak azt éri el, hogy felrúgjam.

2021. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!