Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint mikor...

Véleményetek szerint mikor számít valaki nyominak, gáznak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mikor nagyon fel akarja kelteni mindenki figyelmét, de egy bizonyos rétegnek, köztük nekem is csak cringe lesz. Na az gáz.

Pl mikor osztályba provokálja magát, úgy hogy másokat próbál leégetni esetleg.

2021. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Gyurmázás a kedvenc időtöltése?
2021. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy munkatársam, aki az autizmus spektrumzavarban már a nem annyira enyhe szinten járt. Nagyon kellemetlen volt vele dolgozni - mondom ezt szintén autistaként. Voltak dolgai. Túrta az orrát, vakarta a hónalját, a fülét, 20 percenként felállt, akár körülöttünk járkált, iszonyú lassan és pontatlanul dolgozott.

Az ilyen szintű emberek "gázak". Ugyanakkor nem tehetnek róla és el kellene vinni őket terápiára, őszichológushoz, mert ezzel az ilyen emberek élete is csak nagyon rossz.

Személyiségzavarokra ugyanez.


Illetve én azokat nem értem meg, akik nem tesznek magukért, nem küzdenek a jobb életért, a céljaikért, a kitörésért. Az kicsit "nyomi" dolog, bár igazából őket sem kellene lenézni.

2021. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek, akik másokat piszkálnak örömszerzés céljából.Tehát nem veszi észre, hogy másnak nem esik jól amit tesz, ő viszont azt élvezi, hogy a másiknak rossz.
2021. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!