Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki hasznalt aluminium sörösdobozokat gyűjt az utcán, ratapos hogy lapos legyen és amikor van benne akkor az kilövel s lefrocskol vele egy járókelőt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Egyszer majd jol agyonveri valaki emiatt. mondjuk en
2021. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Sört a dobozban hagyni?

ki az az elvetemült? Nem is értem.

Én is laposra taposom, de abból sose jön semmi..

2021. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.-esnek: Nyilván én is kiakadnék, de ne dobálózz a szavakkal, mert mostanában sok hajléktalant halálra vertek a "szinte" semmiért. Itt meg mindenki megtalálható. (Lásd régi ügyek. Ha nem voltál még itt, az sem baj, gondoltam, szólok.)

Szóval ne akard agyonverni.

Kérdezőnek: nem kell ahhoz bunkóság, lehet, hogy véletlen volt, nem szándékosan csinálta. Viszont van egy sztorim: Nagyváros járdáján caplatva szakadó esőben munkába menet úgy beterített sáros vízzel egy autós, hogy csatakokban vizes lettem. Pont letojta, pedig látta, hogy ott vagyok. Én meg azt sem tudtam, mit csináljak, 8 órát irodában dolgozzak le nyakig sárosan. Ez mennyivel kisebb "bűn"?

2021. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyire életszerű hogy ez tényleg így megtörténjen a valóságban?
2021. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3, bocs, félreértettem amugy, azt hittem h ezzel szórakozik hogy mast lefrocskol. ha veletlen megtörténik akkor azt mondom semmi baj. ha direkt akkor azert mar mas a helyzet
2021. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy összegyűjti, még oké, de a többi: gáz.
2021. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira életszerű. De ha megtörténne akkor az illető nem 100-as.
2021. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig laposan könnyebb szállítani és azt nem tudni előre hogy van benne.
2021. okt. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!