Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek nárcisztikus személyre...

Ezek nárcisztikus személyre utaló jelek?

Figyelt kérdés

- mindig mindenért a párját hibáztatja, azért is amit ő követ el de mégis megmagyarázza, hogy az végülis a párja hibája, vagy ha közösen hoznak egy döntést és ő úgy gondolja mégsem volt jó döntés,akkor is csakis a párja hibája

-állandóan fényezi magát nagyképűen, öntelten

-egyik nap még a párja a világon a legjobb feleség, nagyon szereti, és bújik hozzá, hízeleg neki, másik nap meg már elhordja mindenféle rossznak, csúnya szavakkal, a másik megalázásával

-sokat hazudik, apró, jelentéktelen dolgokban is

-prostikat nézeget a neten, hogy látogatja e is őket azt nem tudni, társkereső oldalakon is fent van

-6 évük alatt volt már 2 pár hónapos viszonya, de vissza könyörögte magát a feleségéhez mindig mindenféle ígéretekkel

-ha azt mondja neki a párja, hogy el fogja hagyni akkor dühkitörése lesz, nagyon durva olyankor, fenyegetőzik, hogy ha meg meri tenni, hogy elhagyja ez és ez lesz

-mindig elégedetlen az életével, mindig másra és többre vágyik

-azt sose veszi figyelembe hogy a felesége mit érez, általában meg sem hallgatja


2021. szept. 27. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

mit válaszoljak?

én úgy látom feltettél egy kérdést és válaszoltál rá

2021. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Mindegy minek nevezzük, mérgező és még veszélyes is. Nem is értem miért vagy együtt vele. Kérj segítséget családtól/barátoktól és költözz el és válj el.
2021. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Loloka30 válasza:
100%
abszolut az igen!!
2021. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is az.

ismerek egy kiköpött ilyen kapcsolatot.

2022. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!