Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért csak sunyi módon...

A nők miért csak sunyi módon merik megnézni a férfiakat?

Figyelt kérdés
Olyankor amikor a férfi nem látja. Számtalanszor látok erre példát. De igazából csak irigy vagyok és ronda. Igaz ha esetleg meg is néznek azt sem látom, hiszen sunyi módon teszik. :)

2021. szept. 27. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Én elég feltűnően vizslatom azt a férfit, akit régebben kiszemeltem magamnak - azaz egy darabig kölcsönös volt a vonzalom.


Nem zavarja a "rajongásom", örül neki igazándiból, titokban.


Ma este is bármilyen elfoglalt volt a hivatalában egy kicsit integetett felém - pedig láttam, hogy nagyon koncentrál. Megtanultam, hogy ilyenkor nem szabad annyira "zavarni".


De érzékeli, hogy körülötte vagyok. Ő is szokott általában jelezni köhintéssel, mocorgással - és határozott, katonás léptekkel levegőzni indul.

2021. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Lopják a pillantást.. a nők rendszeresen megnézik, stírölik a férfi s3gget is.


Minél kisebb a fenék, anál jobban tetszik nekik, mert tudják, hogy erősebb ott az izomzat, erősebbet tud lökni a férfi párzás közben.

2021. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Inkább minél nagyobb. Nyilván nem zsírban . Azt látom, hogy a nagy izmos seggeket nézik.

2021. szept. 27. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is tudtam.
2021. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Én még soha nem néztem meg a hátsóját annak a bizonyos kiszemeltemnek. Az arca, a testbeszéde szokott érdekelni.


Ő már megnézte néhány alkalommal a fenekemet. Izgató érzés volt nagyon. :)


Privátot nem kérek!

2021. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja, az 5-ös választ is én, az 1-es válaszoló írtam! :)
2021. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

Nekem viszonylag izmos a seggem. De ronda és visszataszító vagyok, úgyhogy ritkán néznek meg. Vagy direkt úgy hogy ne vegyem észre. Olyan ez mint a nagy mell a csúnya vagy kövér nőknek.

2021. szept. 27. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
😂😂😂😂
2021. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem "szemelem ki" azt akit megnézek,de van aki ettől függetlenül néz ki olyan jól,hogy egy-egy pillantás alatt megéri rögzíteni a látottakat.

Viszont ha feltűnik valakinek,hogy megnéztem akkor azonnal úgy veszi,mintha bármit is akarnék,és az kellemetlen szituációkat eredményez. :D


És nem,nem azért nézünk meg egy segget mert az "hű de nagyokat lök akkor".Csak szimplán valakinek jó segge van,valakinek nem.Akinek jó azéra szokás vetni egy pillantást,ez azért csak ismerősebb helyzet uraim.😅

2021. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Úgyis tiétek már minden, még nyíltan is mustráljunk titeket? Picikét sok elvárás ez egy olyan társadalomban, ahol elvárás elvárás hátán van felénk. :D
2021. szept. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!