Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet kicselezni a...

Hogyan lehet kicselezni a sóher férfiakat?

Figyelt kérdés
Sajnos megint beleválasztottam. Egy fukar férfival hozott össze az élet, aki ráadásul a nap 24 órájából 14-et alszik, szexben sem kezdeményez. Ti hogyan kezelnétek ezt az egyenlőtlen helyzetet? Mit lehet erre mondani, miért lépek le?

2021. ápr. 17. 14:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
Csak. A szakítást nem kell megindokolni.
2021. ápr. 17. 14:39
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Szeretném, ha tanulna belőle.

2021. ápr. 17. 15:05
 3/18 alletta válasza:

tanulópénznek mondd el neki, hogy milyen lusta, az ágyban nem egy nagy szám, sőt ha rajta múlna nem is szexelnétek.

na, ebből van elegem, ezért pá!

2021. ápr. 17. 15:08
 4/18 anonim válasza:

Gyere hozzám, én egy energikus, edzett fiatal férfi vagyok. Mellettem nem unatkoznál, humorom is van, plusz szeretni is tudok.


És csak 8 órát alszok, de azt is csak éjjel.

2021. ápr. 17. 15:26
 5/18 anonim válasza:
Úgyse tanul belőle, nem változik. Szerinted majd elgondolkodik rajta? Esetleg ha kérdezik tőle miért lett vége, elismeri hogy azért mert ő egy fukar lusta dög?
2021. ápr. 17. 15:58
 6/18 Noren1989 válasza:

De hogy jön ehhez a fukar, meg a sóher jelző? :D


Hogy miért lépsz le?

Mert még a postás is jobban kefél, mint a párod XDD

2021. ápr. 17. 16:16
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Úgy, hogy nincs kimozdulós program, mert pénzbe kerül. Meg amikor átmegyek hozzá, mindig az a kérdés, hogy milyen kaját hoztam. Csak hogy neki ne kelljen pénzt költenie ételre.

2021. ápr. 17. 16:18
 8/18 Barnabas333 válasza:
Atyaég milyen pasik vannak...43f
2021. ápr. 17. 16:28
 9/18 anonim válasza:

Ha téged zavar, hogy nincs pénze vagy van, de furkar ... akkor hagyd ott.


Berögződött szokásokat vagy éppen anyagi helyzetet nem tudsz hírtelen megváltoztatni egy embernél.


Ezek egyértelműen nem tetszenek, soha sem fog változni, maximum marginálisan javulni, szóval hagyd ott.


(Az teljesen más lenne, ha mondjuk most egyetemista egy mérnöki szakon és jelenleg rossz nagyon kevéspénzből él, ezért megtanult figyelni a költekezéseire, mert ez autómatikusan változni fog pár éven belül amikor elkezd dolgozni és egyre többet keres, de ha nincs ilyen a kilátásban esélytelen a dolog)

2021. ápr. 17. 16:45
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Az tetszik, ha valaki takarékos, de az nem, hogy más kárára teszi, és csak magára figyel. Van pénze, állandóan azzal dicsekszik.

2021. ápr. 17. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!