Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Regisztráltam oltásra de...

Regisztráltam oltásra de meggondoltam magam ilyenkor az elveszik? (mármint a regisztráció)

Figyelt kérdés

Úgy voltam vele hogy nem szeretném magam ilyen-olyan szarral beoltatni a mellékhatások miatt. De aztán (az igazolvány miatt) mégis regisztráltam...már csak be kéne mennem beoltatni magam.


Viszont teljesen meggondoltam magam, én a járvány alatt még csak náthás sem voltam, semmi bajom nem volt és most sincs.

Egyre többet hallok a mellékhatásokról innen-onnan ismerősöktől,van olyan ismerősöm is aki belehalt (pedig semmi baja nem volt) szívrohamot kapott a pfizertől...sorolhatnám.


Szóval semmikép nem fogom magam beoltatni, főleg nem úgy hogy 3 kell belőle.


A regisztrációmat törölhetem, vagy ha nem megyek be nem történik semmi? 29f


2021. szept. 27. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Jól döntöttél.

Bárcsak sok embernek megjönne ennyire az esze, hogy ez mezei náthától, amit a média meg politikai propaganda a gyógyszergyárak korrupciója miatt ennyire túltolt,nem kellene ennyire megijedni.Hogy kitudja milyen vacakkal,beoltatja magát rengeteg ember.

2021. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
nem történik semmi . és mikor kapott szívrohamot gondolom az oltás után max 1-2 órával ?
2021. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen konkrétan 30 perc után...én vittem be a sürgősségire és ott is maradt.
2021. szept. 27. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem meg olyan rokonom volt aki a vírusba halt bele. Nem volt beoltva. Rosszul döntöttél, de nem az én bajom.
2021. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz semmi. Nem kapod meg és kész. Ha akarsz majd újra regisztrálsz.

U.i.: Nekem semmi bajom nem lett.

2021. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 eznemlényeges ***** válasza:
13%
Ha nem mész be, akkor sem fog semmi történni, azért mégsem fognak rá kényszeríteni, hogy beadasd magadnak (jó igen, próbálnak elég sok korlátozó intézkedésekkel)
2021. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
én úgy tudom oltás után 15-30 percig ott kellene maradni
2021. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Oltás után 30 perccel meghalt szívrohamban? Ha ez igaz lenne, a csapból is ez folyna..eleve megfigyelés alatt tartanak utána, ahogy az előző is írta.
2021. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

#8

Persze, hogy nem igaz. Az oltástól senki nem halt meg...

2021. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

"A regisztrációmat törölhetem, vagy ha nem megyek be nem történik semmi?"

Nem történik semmi. Viszont célszerű töröltetni az időpontfoglalásod:

- nem várnak rád feleslegesen, nem készítik elő a vakcinát neked és nem fogod mások elől a helyet.

- ha a későbbiekben meggondolod magad, az eeszt nem biztos, hogy enged újra foglalni a meglévő időpontod miatt.

Sajnos te magad nem tudod lemondani az időpontot, azt az oltópontot kell megkeresned, ahová a foglalásid szólt. Nevet, tajszámot, időpontot, esetleg vakcina típust fognak kérni, indoklást nem.

2021. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!