Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik nőket...

Azok a férfiak, akik nőket bántalmaznak a kapcsolatukban (akár verbálisan, fizikailag) miért teszik? Egy hozzájuk hasonló test tömeggel rendelkező pasassal is ugyanolyan kemények lennének?

Figyelt kérdés
Tehát az a férfi, aki a kapcsolatban bántalmazza a nőt elsősorban azért teszi mert ő a gyengébbik nemhez tartozik és kevés eséllyel torolja meg a nő vagy ez nekik nem számít és nemtől függetlenül mindenkivel ilyenek?

2021. szept. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom azért, mert szerintük az asszony megérdemelte...
2021. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nemtől függetlenül mindenkivel ilyenek. Általában a szüleik is ilyenek voltak, nagy eséllyel verték őket kiskorukban.
2021. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Cigányba ismertem olyat hogy a csávót majdnem kinyírta, a nőt pedig összeverte mert félrement a másikkal, de az kemény pali volt előtte is.

Magyarok között a nagy többség otthon nagy pofájú csak, munkahelyen meg kutyák.

2021. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ilyenek mindenkivel. Pont ez az, hogy mondjuk a munkahelyi stresszt nem a főnökön vezetik le, hanem otthon.
2021. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Engem azért kezdett el verni, mert azt hitte megcsalom, de kiderült hogy ő csalt meg. De előtte is voltak jelei, amiket nem vettem észre csak később,pl. mikor a barátaival voltunk akkor lekezelően beszélt velem, lenézte a munkámat (étteremben dolgoztam), elvárta 12 órás műszakok után hogy főzzek, mossak, vásároljak be, takarítsak és ha fáradt voltam akkor még neki állt feljebb. Bármit tettem, bárhogy néztem ki, sose voltam neki elég jó nő vagy elég szép. Ha mentem vhova a barátaimmal akkor féltékeny volt marhára és folyamatosan kontrollált.

Még azzal magyarázta az agresszióját miután szakítottam vele, hogy túl sok volt a stressz a munkahelyén.

2021. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet velem van baj, de én nen tudom túlságosan sajnálni azokat, akik képesek ilyen beteg emberekkel összejönni, adott esetben akár összeházasodni is... Persze lehet mondani hogy áldozathibáztatás meg általánosítás, és van is benne valami, de szerintem nem kell olyan hű de nagyon nagy emberismerőnek lenni ahhoz hogy még azelőtt észrevegye, hogy a másik nem százas, még mielőtt elfajulnának a dolgok... Sőt láttam már olyat is hogy a csaj fülig szerelmes volt, mert a párja egy igazi vadállat, bárkit lecsap aki nem szimpi neki vagy nem ért vele egyet, csak azt felejtette el hogy x év házasság alatt ő sem fog mindenben igazat adni a csávójának... Persze tudom hogy nem ez az általános.
2021. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igenis, mondjuk ki, hogy van létjogosultsága az áldozathibáztatásnak és van felelőssége az áldozatnak!

Senki nem tartott pisztolyt senki fejéhez, hogy egy idióta vadbarommal kell együtt lenni, akár összeházasodni vele. Csak gondolom a normális férfiak nem elég dominánsak, ezért egy hülye barommal kell lenni. Ja meg vele "zajlik az élet", egy átlagos pasi túúúúl unalmas. Na, akkor egyétek meg, amit főztetek.

Ui.: nem vagyok sem incel, sem nőgyűlölő, de ez a típus nagyon kihúzza a gyufát.

2021. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!