Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik zavar titeket jobban...

Melyik zavar titeket jobban egy másik emberben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Ha alapból ügyes, intelligens és okos, de lusta, ezért nem teljesít teljesen úgy, ahogy kéne.
Ha alapból nem igazán ügyes, okos és intelligens, de igyekszik, hogy jobb legyen, és szorgalmas, de ez nem elég, ezért nem teljesít igazán jól.
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem zavar. A második nem tehet róla, az elsőt meg megértem. Rengeteg ilyen embert ismerek, sőt gyakran én is idetartozónak érzem magam.
2021. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen válasz nincs, de engem az idegesít, amikor valaki nem ügyes, nem teljesít jól, ennek ellenére azt hiszi, hogy ő milyen istenkirály. A kérdésben megadott két opció teljesen semleges.
2021. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem zavar.

Munkahelyemen sok van az első kategóriából (IT), de a cég több ilyen embert el is vesztett, mert máshol több pénzt vagy más téren jobb lehetőséget kaptak, az ilyen emberek azok, akik jól teljesítenek, ha megbecsülik őket (pénz, munkakörülmények, fejlődési lehetőség), de ahol ez a megbecsülés nincs meg, ott nem erőltetik magukat.

2021. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is inkább egy harmadik opció idegesít, amikor valaki azt gondolja, hpgy milyen elképesztően okos és jól végzi a munkáját.2 ilyen is van a jelenlegi munkahelyemen és eléggé megkeseríti a munkát.
2021. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy azért nem teljesít jól,mert még nem találta meg ami igazán neki való.

Tehát zavar picit,de nem ítélem el.

2021. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik sem zavar. Tulajdonképpen nincs olyan embertípus a világon, amit utálnék, mert mindig megvan az opciója annak, hogy elkerüljem.
2021. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik sem zavar. Az okos, de lustának tűnő személy lehet, hogy komoly problémák miattt nem tud jól teljesíteni, arról pedig senki sem tehet, ha rosszabb képességekkel születik.
2021. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!