Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire befolyásolja a napi...

Mennyire befolyásolja a napi sikert vagy sikertelenséget a reggeli vita esetleg nézeteltérés a férjel vagy bárki mással a családban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Milyen napi sikert?

Normál ember esetében egy vita nem szabadna, hogy a munkaképességet befolyásolja, ennyi önfegyelem szükséges lenne minden embernél.

2021. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez tőled függ. Van aki teljesen félre tudja tenni egész napra és koncentrál, és van aki pedig egész nap rágódik rajta és csak frusztrálja saját magát. Engem pl. nem szokott befolyásolni.
2021. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
En most pl. egy nagyon depressziv, OCD-s korszakom elem, nekem tuti tonkrevagna a napomat. De ez nyilvan a vita erossegetol is fugg, egy rossz kave meg a valassal fenyegetozes kicsit mas.
2021. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túlzottan negatív kihatással van a napomra
2021. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberekkel dolgozom, szóval pitiáner hisztik, érzelmi kitörések mindennaposak a munkahelyemen is, szóval ezekhez van pókerarcom.


Ha komoly veszekedés, családi krízis van, az nyilván megvisel.

De ilyen esetben átszervezem a munkanapot, és megyek haza.

2021. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Családtaggal volt ilyen, mert nincs párom: nagyon be tudja folyásolni a dolgot, a napot.
2021. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!