Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le szoktátok hajtani a vécéülő...

Le szoktátok hajtani a vécéülőkét, ill. a tetejét?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőt.
Az ülőkét igen, a tetejét nem.
Nem, egyiket sem.
38 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Még lehúzás előtt kéne mindet lehajtani, hogy a korokozok, bakteriumok ne repuljenek ki, just sayin :) en is csak utana szoktam, illembol/higiénia, meg szeretnem latni h lement-e minden gond nelkul, de csak mondom, h alapbol ez lenne az ésszerű.
2021. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy fura szerzet vagyok úgy érzem mert én dolgom végeztével még az ülőkét (!) is mindig felhajtom megszokásból. (Két fiúval lakom egy albérletben).


Ha kaksizom és érzem hogy extrém büdi lett a dolog akkor pedig az a taktikám hogy amint kicsusszant a kupac felállok, a fedelet gyorsan lehajtom, wc-t lehúzom, majd törlésnél visszaülök és végül mikor azzal is megvagyok fölhajtom az ülőkét. :))

2021. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ja kimaradt igen, hogy lány vagyok. :)
2021. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Le

Csak kicsit nehez ugy szarni hogy a teteje is le van hajtva

2021. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

- Idegen helyen olyan állapotba állítom vissza, ahogy találtam.

- Otthon felhajtva tartom. (F)

2021. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
#1 - taxx: nálunk a WC tiszta, baktériummentes. A friss kaki pedig nedves, nem porol, tehát értelemszerűen nem repülnek ki belőle a bacik, hisz a felületi feszültség benn marasztalja ő apróságukat!
2021. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken célszerű, pláne ha emésztő van, kis cuki állatok képesek kimászni belőle.(patkány)
2021. okt. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehajtom a kígyók miatt.
2021. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorunk óta lehajtjuk mindkettőt. Mind a nők, mind a férfiak. Nincsen meglepi, mindenki nyitogassa amennyire szükséges. Sőtt, egy ablaktisztitóban van domestos, az ülős dolog után 2spriccelésből körbefújjuk és 1kocka wcpapírral körbetöröljük.
2021. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
9-es, én meg pont a lehajtott fedélnél tartok valami “meglepetéstől” idegen helyen. Ha nyitva van, legalább már az ajtóból tudhatom, hogy mire számítsak.
2021. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!