Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy lehajtsa maga után a vécéülőkét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:11
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi az IQ-ja, ha "rá kell venni", mint valami cirkuszi majmot?

Ha normális ember lenne, akkor a "légyszíves hajtsd le magad után a vécéülőkét" mondat egyszeri elmondása pozitív változást eredményezne.

2015. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
46%

Ezt a WC ülőke mizériát nem értem. Soha nem is értettem. Olyan nehéz lehajtani?


https://www.youtube.com/watch?v=qmCSY1AUCVY

2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
59%
Én nő vagyok, de nem értem, és sose értettem, hogy miért evidens, hogy férfinak kell hozzánk alkalmazkodni, és lehajtani az ülőkét. Nekünk lehajtva kényelmes, nekik meg fel, miért csak a nőknek lehet ebben igaza? És azt se értettem soha, hogy ezen miért kell görcsölni, megfogod, lehajtod és kész. Pont ugyanannyiból áll neked is, mint neki, miért csak ő teheti meg? Amúgy ezerszer kevesebb energia lehajtani, mint rugózni rajta minden alkalommal, ugyanis valószínűleg nem direkt idegesít, csak elfelejti.
2015. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Normális ember, képzeld el!

Így szokta meg az ő családjában, és mindig elfelejti lehajtani.

2015. jan. 22. 21:18
 5/55 anonim válasza:
74%
Ő felhajtja, te lehajtod, 1:1.
2015. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
63%

pláne, ha nem a saját férjének mondja el, inkább itt görcsöl a gyk-n, és totózik ezen.

Bár valószínű csak valami provokatív, senkinek sem kellő kidobott asszonyság van a kérdés mögött.

2015. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van? Neked nincs kezed, hogy lehajtsd? Nem akkora fáradság, hogy ezen veszekedni kelljen. Én is nő vagyok, de emiatt soha nem szólnék a család férfi tagjainak.
2015. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
60%

Vihar egy lavor vízben.

A szeretők sosem pampognak az ülőke miatt, vigyázz!

2015. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Szerintem le kene, de nem csak az uloket, a fedelet is. En normalisan elmagyaraztam a pasimnak, h ez miert fontos nekem es hogy ez nem noi hiszti. Es megertette. Ennyi.

Bar szerintem a kerdes kamu.

2015. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
43%

Hogy miért nem hajtja le a nő?

Lehajthatja éppen, csak akkor minden wc-zés előtt irány neki kezet mosni. Én biztos nem fognám meg azzal a kezemmel a wc papírt, amivel előtte az ülőkét hajtottam le.. Alapvető higiénia.

2015. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!